Премини към съдържание

Каво може да тропа?


tef4o

Препоръчано мнение

Ей, хора видях се в чудо тия дни. Трополи ми нещо отзад вдясно, когато минавам през дупки най-вече. Звукът е като че ли са се развили горните гайки на амортисьора или са изпадали всичките тампони или ... абе нещо такова. Или че се е откачила пантата на багажника.

На два-три пъти го оглеждам бегло (кал и студ), днес по повод хубавото време разглобих половината кола и ... нищо. Всичко си е в идеално състояние. Амортисьора си е на мястото, всички тампони са си здрави, всичко е стегнато. Задната седалка също си е закрепена правилно. Няма нищо в багажника. А пък си притропва по дупките.

 

Някой да има някаква идея?

 

Звукът е един такъв... абе неприятен. На метал. Едно на ръка, че ме дразни, но като не знам и какво е и направо си ме притеснява, а колата се употребява пряко попредназначение - до тук 50 000км за 10 месеца. И никак не ми се ще, нещо да ми изтропа по пътя...

 

П.П. Лансер 4G92, седан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз не разбирам много, но провери гърнето.На мене така ми потропваше и се бях побъркала.Оказа се гърнето.

Дано не е нещо сериозно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мене не знам кво е, ама вече не се заслушвам дали продължава да тропа.

Но задната кора ми тропа като усиля музиката. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...