Премини към съдържание

Снимки от днешната среща


Препоръчано мнение

  • Admin

Тук са всички снимки от днес :first:

 

Очакваме с нетърпение следващата морска среща :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, много добре си изкарахме,похапнахме, поговорихме си и т.н. :first:

А защо на моето :plane: му е отворен капака :icon_hmm: какво ли съм правил по моето :mitsu-smiley: ???

Хубаво беше, ма после ходих да оправям едно Рено 25 и ми порасна брадата докат го оправя, кошмар голям беше , сега ще видим колко ще изкара.......щото те рената са така,......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Отвори си капака за да ми показваш свещите. Добре, че го отвори, че беше хванал паяжини :)

Иначе си изкарахме супер :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отвори си капака за да ми показваш свещите. Добре, че го отвори, че беше хванал паяжини :)

Иначе си изкарахме супер  :first:

7339[/snapback]

:D ............и пантите да раздвижа, щото бяха раждясали.......... :D

А какъв е този интерес към моя "мачо" :mitsu-smiley: от страна на приятелката на Дани :hysterical: :victory: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............и пантите да раздвижа, щото бяха раждясали.......... 

А какъв е този интерес към моя "мачо" :mitsu-smiley: от страна на приятелката на Дани

7341[/snapback]

:icon_doh: DJ това е Pilcho от форума, нека не стават недоразумения! :icon_blush:

 

Аз от няколко часа не съм много на себе си...

В съзнанието още е изцяло замъглено и мисля, че ще е така още дълго време...

мъглата е една "бордо мъгла" таква..., която много трудно се разсейва в съзнанието ми... :wub:

Истината е, че карах на Rainman Galanta :icon_blush: и все още не съм много на себе си! :wub:

Колата е наистина със страхотно поведение на пътя, всичко което си бяхме говорили с Биг Боса за този модел е така.

Аз за първи път се качих на такава кола (умишлено избягвах до този момент близката среща с нея), но този път като дойде на срещата и не устоях!

Искам да изкажа специални благодарности на Rainman за предоставената ми възможност!

:victory: :specool:

Снимката на която съм сниман с Галанта е кръстена от мен "ГАЛНТА И АЗ" :icon_rock:

 

Относно срещата, невероятна среща за пореден път!

Имахме и нови фенове, които дойдоха за първи път на срещата, беше изключително приятно да се запознаем с тях! :icon_thumbup:

Сега е наред Варна!

Дръж се Варна идваме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опссс....................... :icon_doh: много съжалявам.............. :icon_confused: както винаги аз съм малко неподготвен в това отношение..... :( ми така де, то с тия :mitsu-smiley: :plane: кое да гледаш първо........... :D

Ако някой от двамата се е обидил, лично ще го почерпя следващия път............ :icon_cheers: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хихихихиии :)

Видях, как за нула време провери свещите на едно :mitsu-smiley:

и после се отправихте към студената биричка! :icon_cheers:

Не се размина и този път без да се вдигне капак и ти да не си се надвесил над двигателя, не ти водих статистика..., ама другия път ще се постарая! :D

Не си ме обидил с нищо, DJ ама пак може да се почерпим във Варна например! :icon_thumbup: :icon_cheers:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Предупредих ви, че DJ Tymbi е по-бърз отколкото в бокса на Фреари, но вчера се убедихте сами :D При това качество от висока класа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На DJ-я да му се ненадяваш...! :D

както със спокоен поглед ти обяснява нещо когато си говориш с него и спокойно и подробно ти описва всичко, като хване инструментите очите му светват и докато изпушиш една цигара :icon_smoke: и колата ти е готова :plane: ! :D

Чувал съм аз за постиженията му... :icon_thumbup:

Легенди се носят...

Абе DJ, айде да вземем да организираме един курс вътрешно форумен за Мицубиши и да изнесеш няколко лекцийки с упражнения в автосервиз!

"От къде се отваря предният капак и къде е щеката за маслото"

"Основи на разглобяването и сглобяването на някои по-елементарни елементи- ЗА НАПРЕДНАЛИ"

Това са примерни въпроси за конспекта, после! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искренно ви се радвам и благородно ви завиждам как хубавичко сте си изкарали.Аз немога да идвам на срещите в неделя,защото бачкам :icon_n_bash: само един път успях.В бъдеще ще се поправя :icecream:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

На колегите, които са в чужбина - отваря ли им снимките на bgphoto.net?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е било супер ,дано поне за Варна да мога да се включа :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: че да се почерпиме :icon_cheers: :icon_cheers: :icon_cheers:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На DJ-я да му се ненадяваш...!  :D

както със спокоен поглед ти обяснява нещо когато си говориш с него и спокойно и подробно ти описва всичко, като хване инструментите очите му светват и докато изпушиш една цигара :icon_smoke:  и колата ти е готова  :plane: !  :D

Чувал съм аз за постиженията му...  :icon_thumbup:

Легенди се носят...

Абе DJ, айде да вземем да организираме един курс вътрешно форумен за Мицубиши и да изнесеш няколко лекцийки с упражнения в автосервиз!

"От къде се отваря предният капак и къде е щеката за маслото"

"Основи на разглобяването и сглобяването на някои по-елементарни елементи- ЗА НАПРЕДНАЛИ"

Това са примерни въпроси за конспекта, после!  :D

7352[/snapback]

................ехехехееее........... чак и конспекти ли ще ми пишете, с по малко въпроси обаче, щото ще ви заболят главите докат ги прочетете отговорите..... :icon_thumbup: Абе :mitsu-smiley: си е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е било супер ,дано поне за Варна да мога да се включа    :icon_clap:  :icon_clap:  :icon_clap: че да се почерпиме  :icon_cheers:  :icon_cheers:  :icon_cheers:

7383[/snapback]

..............ти идвай на срещата ,а не се чуди, така по телефона и баба знае........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако оправя колата и котка не ми мине път  сам там  :D

7406[/snapback]

.........е какво й е на колата бре??? Едни накладки ли те тормозят??? :icon_hmm: :D

А за котките, ми ще хвана едно пушкало и ще ги "изпушкам" :D там всичките ...........та да не минават твоя ти път.......... :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок трепи ги всички , чакам за шайбата на коляновия вал , че май ще трябва да я побългарим :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок трепи ги всички  , чакам за шайбата на коляновия вал , че май ще трябва да я побългарим  :icon_thumbup:

7416[/snapback]

Ааа, да, вярно............поръча ли я или ???? :icon_hmm: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...