Премини към съдържание

Какво значи копчето круиз контрол ?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, от скоро имам Паджеро и съм все още начинаещ с тази марка . Моля за информация относно функциите на горепосоченото копче ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо добре дошъл във форума. Значи, че имаш автопилот/темпомат/круиз... Потърси по темите е писано много за него и какви функции има и как се ползва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо добре дошъл във форума. Значи, че имаш автопилот/темпомат/круиз... Потърси по темите е писано много за него и какви функции има и как се ползва.

 

Благодаря за отговора . Търсих тук там ,но нищо конкретно не разбрах ,ако можеш да дадеш някой линк или да обясниш по подробно :icon_blush: . Джипа е Шогун 2,5 ТДИ 99к.с 97г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора . Търсих тук там ,но нищо конкретно не разбрах ,ако можеш да дадеш някой линк или да обясниш по подробно :icon_blush: . Джипа е Шогун 2,5 ТДИ 99к.с 97г.
Прочети пост № 4 в тази тема, и ще ти светне.......... :link:.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочети пост № 4 в тази тема, и ще ти светне.......... :link:.......

 

Ааааа,ето къде е бил ключа от палатката :good: , това е нещо друго ,за което благодаря :hi: ,а аз се чудех :icon_doh: ,какъв е този лост под волана. Отивам да тествам :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа,ето къде е бил ключа от палатката :good: , това е нещо друго ,за което благодаря :hi: ,а аз се чудех :icon_doh: ,какъв е този лост под волана. Отивам да тествам :drinks:

Две бири виждам на иконката, едната за Марио, другата за мен, вероятно... :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Две бири виждам на иконката, едната за Марио, другата за мен, вероятно... :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

Проблем :icon14: , никакъв за две-три бири :beer:, а може пък и музика да свири :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...