Премини към съдържание

Evo 7 или Evo 8


tradiuli

Препоръчано мнение

Здравейте приятели,

 

Решил съм да похарча някой лев в Англия въпреки несгодите първият месец, които ще ми донесе десният волан.....

 

Запитването ми е на кой от двата модела да заложа (предимства- недостатъци), а и как стои въпросът с резервните части после - всичко ли е откриваемо в Щатите, в нашият Мицубиши сервиз как бачкат, как са им цените и т.н. ?

 

Мерси предварително. :icon_n_king: :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти хубаво ще си го вземеш това ево... ама като се счупи я скоростната кутия я турбото... ще имаш ли пари да ги сменяш ? :) Щотото и аз се бях метнал да взема една 9-ка ама като разбрах после за какво става въпрос и се отказах :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти хубаво ще си го вземеш това ево... ама като се счупи я скоростната кутия я турбото... ще имаш ли пари да ги сменяш ? :) Щотото и аз се бях метнал да взема една 9-ка ама като разбрах после за какво става въпрос и се отказах :)

Колега с риск да се обидиш не мисля, че си досатъчно компетентен, а и не отговаряш на въпроса ми. Май си чувал само за Ево и си правиш веднага изводи че всичко е безусловно скъпо. Турбината ще ми е най-малкият проблем и без това ще се сменя. Колкото до скорости, не мисля да издувам неадекватни барове, а тя държи 1.5, 2 и около 400 bhp. Така че и това не ме притеснява. Мисълта ми бе за основните консумативи, а и да сравня цените в БГ и Щатите.

 

Иначе мерси за антиподкрепата : :) Колкото до парите като шума са :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом можеш да заключиш, че съм "недостатъчно компетентен" окей :) Ти ще си я купуваш да си я караш със здраве. Само знай, че скоростите не се чупят вледствие налягането на турбината ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом можеш да заключиш, че съм "недостатъчно компетентен" окей :) Ти ще си я купуваш да си я караш със здраве. Само знай, че скоростите не се чупят вледствие налягането на турбината ;)

 

 

Няма значени дали си компетентен или не ;) Скоростите на тази кола носят до към 500 коня ... само дифа се предава малко по-рано , но перформънс дифове в щатите за по 1000$ бол ;)

Скорости от буст се чупят ;) даже много бързо ако моднеш с някоя гт35-ца ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все едно... ако нямаш възможност за IX-ка, аз бих взел VII-цата... няма причина да я предпочитам пред 8цата... просто повече ми е се е набила в главата с разни постижения..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...