Премини към съдържание

Една снимка от миналото лято


Препоръчано мнение

  • Admin

:hysterical: на снимката не сме целия клуб, още не се бяхме разрастнали толкова много :D :D

Аз пак не се виждам добре :lol: Фотографа е виновен :icon_box: Снимал ме е в гръб :giggle:

Обаче mitsu ти се виждаш идеално. Личи си, че си фен на Мицубиши :icon_rock: :mitsu-smiley: :icon_rock:

Пък дали ще държиш корабно кормило или на Колт - няма значение - важното е да е :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа................мен пак ме няма.....каде ли съм??? Сигурно съм паднал зад борда ..... :D  :D  :D

7306[/snapback]

 

:D ти беше отново в машинното и гледаше пак нещо по клапаните :weight_lift2: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Xaxaxaxaxa и мене ме има на снимката. Точно до Вели съм /третия от дясно на ляво/  :D  :D  :D

7302[/snapback]

 

Вие какво си мислите ,само в Канада ли си имате такива яхти? :D :D и ние вече в България сме напред с матариала :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

П.С. И да пишеш по честичко и снимчици от Канада , че е срамота :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D ти беше отново в машинното и гледаше пак нещо по клапаните  :weight_lift2:  :D

7308[/snapback]

Какво ти машинно, кви ти клапани, нали е яхта, с мачта и платна :D :mitsu-smiley: се е погрижил и за екологията...... :D

Сетих се каде съм бил...........долу да оправя кила, щото много натежахме и май го ударихме в камъните под водата....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
:D ти беше отново в машинното и гледаше пак нещо по клапаните  :weight_lift2:  :D

7308[/snapback]

Какво ти машинно, кви ти клапани, нали е яхта, с мачта и платна :D  :mitsu-smiley: се е погрижил и за екологията...... :D

Сетих се каде съм бил...........долу да оправя кила, щото много натежахме и май го ударихме в камъните под водата....... :D

7311[/snapback]

 

Така си беше :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...