Премини към съдържание

Велико-търновски фенове?


Препоръчано мнение

Понеже говорих с майстора на Марчето, поне за момента излязоха като части за замяна - магарето (силно деформирано), една от гредите под двигателя, радиатор с дифузьор и перка, преден капак (вече е закупен), може и др да има. Коли без цяла предница се правят като нови, не вярвам Колтчето да се опъне. Още повече, че ако тя не го оправи ще се качи на друга кола, по-мощна от тази, а според мен това ще значи само неприятности. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 509
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Понеже говорих с майстора на Марчето, поне за момента излязоха като части за замяна - магарето (силно деформирано), една от гредите под двигателя, радиатор с дифузьор и перка, преден капак (вече е закупен), може и др да има. Коли без цяла предница се правят като нови, не вярвам Колтчето да се опъне. Още повече, че ако тя не го оправи ще се качи на друга кола, по-мощна от тази, а според мен това ще значи само неприятности. :D
То за можене може,режат се роговете и се завярява нова предница(ние така направихме-единия рог+маската я трансплантирахме).Въпросът е друг-заслужава ли си?Под капака има сумати ти пласмачоци,които няма как да смениш всичките.А то изкачат все нови и нови неща за смяна.Жичкаджии свестни трудно се намират.И все ще има луфтове и тн...Не знам колко от вас,които я съветвате да я прави са минали през това.Искам да и спестя нерви,разочарование и незаслужено много пари.Тенекеджията ще и иска поне 700-1000лв.Отделно вече части.Е струва ли си според вас при положение,че в това състояние пак ще и вземе някакви пари+тези от застраховката?Струва ми се обаче,че тя вече е решила да я прави,така че мога да и пожелая само късмет...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле,попаднах на тая тема и тотално се отказах от дрифтенето.....ужас!

Само един път съм дрифтил и то до мене беше едно приятелче дето ги разбира тия неща.Отидохме специално на заградена площадка,средно голяма към 1 през ноща и сега разбирам,че е имало защо.Не съм пробвал със Спейс Стар-а дрифтене,но на Ауди А4 ми стига.И тогава и сега смятам това за ненужен риск...

Успех с колата,но да ти кажа каското навярно ще ти плати напълно само частите,от там насетне труда или частично или няма,а той хич,ама хич не е евтин...горкото Мице.... :(

Успехи и се надявам да си ОК и през новата година да нямаш повече ядове :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже говорих с майстора на Марчето, поне за момента излязоха като части за замяна - магарето (силно деформирано), една от гредите под двигателя, радиатор с дифузьор и перка, преден капак (вече е закупен), може и др да има. Коли без цяла предница се правят като нови, не вярвам Колтчето да се опъне. Още повече, че ако тя не го оправи ще се качи на друга кола, по-мощна от тази, а според мен това ще значи само неприятности. :D

Днес поръчах радиатора и онези всички работи към него и гредата утре ще пристигнат.а в четвъртък ще ида до някаква софийска морга за японски коли за магаре и очиларка и там каквото още трябва...все пак трябва да я направя докато чакам резултат от каското :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже говорих с майстора на Марчето, поне за момента излязоха като части за замяна - магарето (силно деформирано), една от гредите под двигателя, радиатор с дифузьор и перка, преден капак (вече е закупен), може и др да има. Коли без цяла предница се правят като нови, не вярвам Колтчето да се опъне. Още повече, че ако тя не го оправи ще се качи на друга кола, по-мощна от тази, а според мен това ще значи само неприятности. :D

Днес поръчах радиатора и онези всички работи към него и гредата утре ще пристигнат.а в четвъртък ще ида до някаква софийска морга за японски коли за магаре и очиларка и там каквото още трябва...все пак трябва да я направя докато чакам резултат от каското :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимчици как върви с ремонта...очаква се до няколко дена да отивам при бояджия вече...

http://kachi-snimka.info/images/rgh1263339382b.jpg

http://kachi-snimka.info/images/bfi1263339430i.jpg

http://kachi-snimka.info/images/opt1263339460a.jpg

http://kachi-snimka.info/images/klz1263339493z.jpg

http://kachi-snimka.info/images/rgh1263339525g.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да и спестя нерви,разочарование и незаслужено много пари.Тенекеджията ще и иска поне 700-1000лв.

Eeeee, комшо, това да не ти е София? Няма такива цифри за труд в Търново!

 

Иначе относно дрифтенето - всичко е въпрос на опит и усет..... Важно е да знаеш кога да върнеш ръчната :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Плевенската група май ви подминава.... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми така, като не си назначи еднолично заместник - общата отговорност е най-голямата безотговорност :-)

Пък и тез' плевенчани гледам подмамили един от главните виновници на тяхна страна - и те така то.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 30.01 след 14:00 съм готов да се видим с някои колеги,където им е удобно... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 30.01 след 14:00 съм готов да се видим с някои колеги,където им е удобно... :icon_dance:

 

На мен ми е удобно в Плевен.:icon_tongue:

Пали бубуто и идвай. До 15.00 да си дофъркал.

Ще ти разтворя и "степчета"....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е удобно в Плевен.:icon_tongue:

Пали бубуто и идвай. До 15.00 да си дофъркал.

Ще ти разтворя и "степчета"....

Май в къщи каниш - защото у вас само степчета останаха :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май в къщи каниш - защото у вас само степчета останаха :tooth:

 

Ааа, има и към 170 литра ракия.:shades:

Ма Гепито само лимонада потребява.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, има и към 170 литра ракия.:shades:

Много смело пишеш...

Това количество ДЕКЛАРИРАНО ли е, а ... :icon_blush: :confused1:

Май ще трябва да ти се направи една щателна провека /съвместно с данъчните и митницата... :icon_dance: /

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много смело пишеш...

Това количество ДЕКЛАРИРАНО ли е, а ... :icon_blush: :confused1:

Май ще трябва да ти се направи една щателна провека /съвместно с данъчните и митницата... :icon_dance: /

 

Хи-хи....

Повтарям, повтарям!!!

Това количество е от преди двайсет години - кога още нЕмаше закон за акциза. Заварено положение....:victory:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи-хи....

Повтарям, повтарям!!!

Това количество е от преди двайсет години - кога още нЕмаше закон за акциза. Заварено положение....:victory:

Требе да се дегустира щателно - щото може да лажеш за годините на пърцуцата... :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Охоо кога щяло да има срещичка ? Да не ме забравите ? Аз съм с ошкурена кола за пред бояджия,дано съм готова до тогава... или ще трябва да ме вземе някой :Р

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 30.01 след 14:00 съм готов да се видим с някои колеги,където им е удобно... :icon_dance:

Пред входа на гарата, близо до зоологиската градина при фонтаните ли бе, Жоре?

 

Ей, да не се прибираш насам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Охоо кога щяло да има срещичка ? Да не ме забравите ? Аз съм с ошкурена кола за пред бояджия,дано съм готова до тогава... или ще трябва да ме вземе някой :Р

 

Както върви, може и мен да се наложи да ме вземе някой... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давате си адресите на Жоро, минава ви събира, после - разнос по домовете и готово! И без друго само на пепси я кара.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И понеже на Жоро му е неудобно да пише на латиница, а не може да си подкара кирилизатора, ме помоли да пиша от негово име моята идея за среща....

 

Бе така и така се заформя сериозна група в Централна Северна България = мост на дружбата между Търново и Плевен - да се съберете на неутрална територия - някъде по средата - да речем в Севлиево :-)

 

Хем е в Габровска област :-) И сериозен чеовек - организатор си има на място, хем на крака ще му идете - едва ли ще се опъне :-)

 

Мислете бързо, че 30.01. ей го къде е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както върви, може и мен да се наложи да ме вземе някой... :D

 

 

Аз ще те взема! Днес боядисах, избрах цвета да е Гранд При (най -якото червено) и скоро ще бъда по трасето...

 

http://prikachi.com/images.php?files/1312880o.jpg

http://prikachi.com/images.php?files/1312883W.jpg

http://prikachi.com/images.php?files/1312882d.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще те взема! Днес боядисах, избрах цвета да е Гранд При (най -якото червено) и скоро ще бъда по трасето...

Марче, БРАВО :icon_thumbup: Много добре става :mitsu-smiley: . Ти си герой :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марче, БРАВО :icon_thumbup: Много добре става :mitsu-smiley: . Ти си герой :icon_clap:

Е, ти като ми каза че ще има скоро срещичка и аз ускорих излизането от бокса за да мога да дойда...

Дано този път някой ме напомни навреме да не изпусна пак...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...