Премини към съдържание

Проблем със скоростите на каризма


Gancho_

Препоръчано мнение

Днес ми изчезна задна скорост на каризмата (95 година 1,8 115 к.с), а 1-ва и 2-ра влизат само при надигане лостчето за задна скорост. Някой да има идея от какво може да е това? Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......днес ми изчезна задна скорост,а 1 и 2 втора влизат само като надигна лостчето на задната скорост,

 

За затруднения при включването на скоростите е добре да се погледне отдолу самия механизъм. Има едни тефлонови втулки дето се подменят и с малко разход всичко заспива. Но при изчезване на скоростите дано не е нещо по сериозно и да иска разглобяване на кутията. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Аз намерих същия проблем, коментиран в тази тема: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8535. Но сега трябва да науча как точно са си разрешили проблема,а иначе това със трудното влизане на 1 скорост е хронично заболяване май.

Издирвам потребителя "ivander ", във връзка с този пост:

"Здравей колега.Аз имах същия проблем,първа ми влизаше много трудно,а след това изчезна и когато се опитвах да включа на първа влизаше трета,а задна ми изчезна,оказа се че щангата която свързва скоростната кутия и скоростния лист е сцепена по дължина(12см)и когато се опитвам да включа на първа,щангата се усуква и за това не ми включва. "

Някой ако знае, как мога да се свържа със този човек, моя телефон е 0889201636, да ми звънне и затвори - ще го набера аз, защото напред - напред, ама и без задна скорост не става. Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Колеги,има ли някакво развитие по проблема с трудното включване на задна скорост.Някой решил ли е вече проблема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,има ли някакво развитие по проблема с трудното включване на задна скорост.Някой решил ли е вече проблема?

Развитие явно има, щом от началото на 2009 г. не са се оплаквали повече, значи проблема е решен ..:D

А решението го има в линка, в предния пост, преди твоят .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...