Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте!

Върти ми се в главата нещо от този род. Много си му се радвам на джипа, ама пустите му японци не са сложили разходомер! Четох из разни форуми, разни момчета(електричари), дет щели да си ги програмират и правят сами(Това не е работа за мен! Нито от програмиране разбирам, нито от платки). Въпросът ми е: има ли такава джаджа измислена, че да си закупя и сложа в джипа. Куцо е всеки път да вадя калколатора, за да смятам колко литра разход ми дава. Макар да го знам, че е в порядъка на 12-14, градско, друго си е да се гледа моментният.

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Митко и аз имам джип Митсубиши само,че Аутлендър мод. 2003г.Сложих му газов инжекцион и разхода му е около14 /100км. градско газ.А за бензин на дълго със сериозно каране около9/100.Градско не знам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, няма нужда от нова тема. Пишете си тук. Потърсете за съвет Мирослав, ако знае - ще ти отговори. Другият вариант е никой да не знае, или да не го е правил.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука се въртят разни идеи, даже са го реализирали в начален етап:

 

http://www.mcu-bg.com/mcu_site/viewtopic.php?t=5153

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...