Премини към съдържание

Space Runner?


Препоръчано мнение

Каква беше реакцията на колегата като тества Каризма-та :)

7098[/snapback]

 

 

Колегата беше възхитен! :D))) Меко казано! :D))) МНОООГО запазена машина има Big Boss! :D)))

За такъв малък мотор колата вървеше наистина прекрасно! Тиха и приятна возия (не я подценявайте)! Какво повече му трябва на човек?! Каризмата е отлична семейна кола! :D )))

Отказвам се от "бегачите", защото честно казано малко дизайнът им не ми допада! Може да са перфектни като двигател и окачване, но са някакси "ръбести"!

Big Boss, ще търся читава Каризма 1.8 мотор (за предпочитане GDI)! Предпочитам и да е бензин, защото вероятността да се намери запазен дизел мисля, че е нищожна (не, че ще откажа дизела)! Ами това е! Докато намеря КОЛАТА ще си карам Б4-та! :D)))

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябва дизел................щото са на....................Рено :icon_censored:

Само бензин................ :D :first:

При 7 на 100 бензин в градско, какво му трябва повече на човек............ :D

При дизела , може да попаднеш на скапан такъв( то не се и съмнявам де ,все пак от Рено какво да очакваш) което е много вероятно................и да ти дава пак там някаде , 7л./100км. нафта............просто не си заслужава........... :D :good: :D

А за Галант-а.........................ми много просто бре Бош-е, човека така и така ще даде 9-10 бона за Каризма, продава Аудито за 6 и купува за 16 един Галант Е7хА , може и направо един VR4 да си вземе, после аз ще го почерпя като ми даде едно "кръгче" из София.......... :D :icon_thumbup: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за Галант-а.........................ми много просто бре Бош-е, човека така и така ще даде 9-10 бона за Каризма, продава Аудито за 6 и купува за 16 един Галант Е7хА , може и направо един VR4 да си вземе, после аз ще го почерпя като ми  даде едно "кръгче" из София.......... :D  :icon_thumbup:  :first:

7103[/snapback]

 

 

Слушай DJ-я, момче! :good:

и аз ще го почерпя...! :icon_cheers: :icon_cheers: :icon_cheers:

Колега ако си вземеш VR-4 ще си много на далавера... :D

Един ден DJ черпи, другият ден аз... никакви разходи ! :) само по едно кръгче ни даваш и готово, mitsu и той ще се включи ...! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди Аудито имах Рено 19 Шамад (внос от Германия)! За 3 години и 70000км (90% от тях градско в София) не съм имал абсолютно никаква грижа с колата!!! Може да ви звучи невероятно, но е факт! Смених и само предни амортисьори, когато я взех и оттам насетне предния капак се отваряше само за смяна на масло и филтри на всеки 8000км! По окачването също не съм пипал нищо! Така, че аз лоша дума за Рено не мога да кажа! :)))) Явно всичко опира до това как се е грижил предишния собственик за колата!

 

DJ Tymbi, Galant-a e прекрасна машина, но към дадения момент не ми влиза в ценовия диапазон, така че ще си търся Каризмичка! :)))) Като я видя и ми грабне сърцето няма да се колебая! :)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въртите,сучете пак за Галант говорите :D :D :D вие нас със колтовете за нищо ни нямате :( :( какво по-точно се случи с модела Галант?Някой може ли да ми каже?Онзи ден минах аз покрай Балканстар и нямаше нито Каризма,нито Галант :( :icon_blush: :icon_hmm: :no2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галант е спрян да се продава за Европа, щото не бил отговарял на евро изискванията за рециклираност на материалите, от които бил изработен, :icon_hmm: това е официалната версия, ма аз имам и друга версия и тя гласи ,че ако европейците пуснат Галант на тяхния пазар, техните бангии отиват на кино от 6 до 5 :D ..............ще почнат да фалират един по един........... :first:

Все пак това е :mitsu-smiley: Галант.......... :first:

А що се отнася до Колт-четата, не съм се качвал от много отодавна на тази количка, и вече не знам какво беше.......преполагам,че по новите ще са си малки :mitsu-smiley: :plane: ноооо.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ ясно е ,че това с рециклирането не е вярно и е хвърляне прах в очите :icon_box: дори и да е така защо не направиха нов модел който може да се отговаря на нормите?Според мен тактиката нещо куца :icon_confused: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Ама хора какви карини, само Спейс Ръннер, това е колата мечта.

 

А що се отнася за закупуване на такъв автомобил в мобиле.бг има доста обяви. Например 1996 год има доста читави коли и то директно от собствениците, ето ви мейла на един такъв пич които си продава раннера joiner@abv.bg, щото пича си купил нова кола пак японска

 

Успех :icon_thumbup:

 

редакция от модератор

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:mitsu-smiley:

Здравейте всички!

Имам такъв въпрос - дали сда си сменя Рънъра със следващия модел? До сега съм го карал вече 3 години, и си е перфектен, без грижа...ама поостаря -от 94 година е 1,8 бензин, всички екстри...

Каква цена мога да му търся, или мога ли да намеря бартер0?

С уважуние - Адриан

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Здравейте колеги!!!Нов съм и незнам точно къде да си задам въпроса, затова направо тук.По време на движение и при рязко подаване на газ, изключва 5-та скорост.Каква може да е причината?!?Някой от вас сблъквал ли се е с такъв проблем?Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...