Премини към съдържание

Много доволен от Лансера :)


Препоръчано мнение

Изключително съм доволен от колата. Нямам никъкви проблеми с нея. Перфектна машина. Много малко харчи :)))))

Поздрави на Биг Босс и Ди Джей Тимби. Да ми се обадите ако имате път към Варна или севреното черноморие! :D :D

И да знаете - Мицубиши и клуба са номер едно :first: :first: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Изключително съм доволен от колата. Нямам никъкви проблеми с нея. Перфектна машина. Много малко харчи :)))))

Поздрави на Биг Босс и Ди Джей Тимби. Да ми се обадите ако имате път към Варна или севреното черноморие!  :D  :D

И да знаете - Мицубиши и клуба са номер едно  :first:  :first:  :first:

6776[/snapback]

 

Благодаря за поканата :D Ще ти се обадя на всяка цена, ако ходя към твоя район :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Благодаря за поканата  :D  Ще ти се обадя на всяка цена, ако ходя към твоя район  :icon_bye:

6848[/snapback]

Карам LANCER от 7 години.Много здрава кола,никога не ме е оставяла на път.Все пак вече е на 20 години.Следващата кола пак ще е MITSUBISHI.ТърсяLANCER-1.6 16V-комби като на ХА-ВА-ТА (може и да не е 4WD),но не се намира лесно такава кола-само евро бангии :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Карам LANCER от 7 години.Много здрава кола,никога не ме е оставяла на път.Все пак вече е на 20 години.Следващата кола пак ще е MITSUBISHI.ТърсяLANCER-1.6 16V-комби като на ХА-ВА-ТА (може и да не е 4WD),но не се намира лесно такава кола-само евро бангии :(

 

 

Здравейте,

карам Mitsubishi Lancer Комби от 3 месеца. Много съм доволен. Догодина се каня да купя ново (или почти нов) Лансер. Тогава ще го продавам. Пазя документи за мсичко пипано по колата и предполагам, че следващият собственик (живот и здраве) щебъде също толкова доволен от колата.Мога да дам отчет за всичко пипано по колата и мисля, че следващият собственик ще бъде доволен от колата.

 

Пропуснах да напиша, че става дума за Митсубиши Лансер Комби - ноември 1995г. на 151 хил.км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...