Премини към съдържание

Eclipse Vs Eagle Talon


Препоръчано мнение

TaNo, според мен за под 8500 лева няма да си струва еклипса. Това е лично мнение, но предполагам че и повечето колеги с еклипси биха ме подкрепили. Би било много скъпо след това да го оправиш и най-вероятно ще е позакрепен, колкото да могат да го продадат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

TaNo, според мен за под 8500 лева няма да си струва еклипса. Това е лично мнение, но предполагам че и повечето колеги с еклипси биха ме подкрепили. Би било много скъпо след това да го оправиш и най-вероятно ще е позакрепен, колкото да могат да го продадат.

 

За под 10 000лв в българия не може да се вземе добър Еклипс, уверих се в това :rolleyes: Вчера също гледах един пловдивски на цена 9 999 лв. дето е пуснат, но двигатела му беше много зле и не щеше изобщо да върви. Дори му предложих да ги сдавим с моя Фиат 1.9 jtd :D

Намерил съм пазар за Фиата и утре искат да го взимат. Сега искам от Германия да си вкарам един Еклипс за около 4 500 евро, мога да взема много добър и си правя сметка до около 10 000 лв. да ми дойде с докарването :rulez: Да видим сега, само да не ми излезат сметките криви пак. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооооооооо колега, бъди сигурен че ще ти излязат криви сметките!

Ето нещата мноооого грубо:

9000 - колата която си харесал

1000 - докарване

1000 - обслужване

500 - КАТ

:rolleyes: :rolleyes:

Пожелавам ти успех и зная, че ще останеш доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо 500 за КАТ? И после каското - 1000

 

ми верно щото то и еко такса трябва да се плаща :icon_censored: много ама много ми се накривяват сметките пак

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз за това казах, че са груби сметки, но като си плати екотаксата, превода на документите и разходите за талон и номера и те си отидоха околи 500 пари. А каското и то е пара ама не го смятам в началните пари, иначе и то си е консуматив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля след време да си вкарам от щатите.

Като ще е гарга да е рошава.

TSi AWD или GSX :icon_devil: :icon_devil:

 

 

За друг Еклипс/Талон пари не давам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в щатите как върват тези коли имате ли си наидея. Някой сайт нещо като мобилето знаете ли? Намен кръсника ми е в щатите и може да прати нещо насам.. едно докарване до тука колко излиза :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

между 1500 долара и 10 000 долара - зависи от година, състояние и мили. Докарване - около 2000 долара с таксите по пристанища и т.н.

 

http://www.craigslist.org/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...