Премини към съдържание

Нямам мигачи и аварийни...


Maxim Chirpanski

Препоръчано мнение

Отново се обръщам към всички с молба за помощ.Както си карах,давам мигач,тои пресветна 2 пъти и спря.Сега ни мигач,ни авариини.Бушона е здрав а и като включа алармата всичко си мига.... Моля даите идея какво може да е. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отново се обръщам към всички с молба за помощ.Както си карах,давам мигач,тои пресветна 2 пъти и спря.Сега ни мигач,ни авариини.Бушона е здрав а и като включа алармата всичко си мига.... Моля даите идея какво може да е. :mitsu-smiley:

 

Първо намери релето за мигачите, че не го знам на ваште модели де е. Изкарай го. Отвори го внимателно. Огледай спойките, и ако можеш, повтори ги. Можеш да пробваш да го сложиш на място без капачка и при включени мигачи да го размърдаш - реленцето. И за всеки случай провери и куплунга и ключа на аварийните.

Виж и това http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=95527

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо намери релето за мигачите, че не го знам на ваште модели де е. Изкарай го. Отвори го внимателно. Огледай спойките, и ако можеш, повтори ги. Можеш да пробваш да го сложиш на място без капачка и при включени мигачи да го размърдаш - реленцето. И за всеки случай провери и куплунга и ключа на аварийните.

Виж и това http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=95527

 

 

 

Мерси колега.Тази тема я бях пропуснал.Сега остава някои да ми каже каде точно е релето... :icon_blush: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Почни от ключа за аварийните,ако е може пробвай с работещ ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...