Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Мале каква съм овца :icon_crying: Съвсем бях забравил, а исках да отида да си го тествам с измервателната техника. За съжаление едва ли ще има повече тази година :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мале каква съм овца :icon_crying: Съвсем бях забравил, а исках да отида да си го тествам с измервателната техника. За съжаление едва ли ще има повече тази година :(
Пак можеш,сега прават незаконно каточели щом тази неделя имаше предполагам че и другата ще има :)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя си беше организирано от БФДР, така че не е незаконно. А и ако тях ги няма там, няма какво да се прави, защото измервателната техника те я носят и съответно като ги няма може единствено да се правят гонки между 2 коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя си беше организирано от БФДР, така че не е незаконно. А и ако тях ги няма там, няма какво да се прави, защото измервателната техника те я носят и съответно като ги няма може единствено да се правят гонки между 2 коли.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Еее.. тоя с BMW-то е увладял малко или много техниката :) Браво , успя малко да ми напълни окото дето се вика :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...