Премини към съдържание

Ключове


Jim Crow

Препоръчано мнение

Вчера се сдобих с Carisma 1.8 GDI 1997г., много й се радвам, малко ме е шубенце още де, понеже ми е първата кола, а съм с книжка от половина година :icon_clap: Сега си я връткам за да й свикна, но имам едно проблемче (няколко са де) което искам да оправя първо - имам 2 ключа, единият го счупих в пластмасата и понеже е с чип вече не функционира, другия е пукнат и ме е страх и него да не разбия - няма да има с какво да си отключа и запаля колата, та мисля в събота (утре) да отидо до Балкан-Стар да си поръчам 2 броя нови ключове, вие какво смятате? И колко трябва да ми излезе тази работа?

 

И работи ли в събота Балкан-Стар в София?

 

:mitsu-smiley: Радвам се, че съм един от вас колеги :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се сдобих с Carisma 1.8 GDI 1997г., много й се радвам, малко ме е шубенце още де, понеже ми е първата кола, а съм с книжка от половина година :icon_clap: Сега си я връткам за да й свикна, но имам едно проблемче (няколко са де) което искам да оправя първо - имам 2 ключа, единият го счупих в пластмасата и понеже е с чип вече не функционира, другия е пукнат и ме е страх и него да не разбия - няма да има с какво да си отключа и запаля колата, та мисля в събота (утре) да отидо до Балкан-Стар да си поръчам 2 броя нови ключове, вие какво смятате? И колко трябва да ми излезе тази работа?

 

И работи ли в събота Балкан-Стар в София?

 

:mitsu-smiley: Радвам се, че съм един от вас колеги :mitsu-smiley:

 

 

Пластмасата добре си я счупил, ама чипа трудно ще го счупиш.......Ако си го запазил, отиваш при ключар прави ти ключ с универсална дръжка с място за чип и слагаш стария чип. Така ще си имаш ключ за 20лв. Другия вариант ще ти е доста по скъп.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някъде във форума имаше тема, даже и сгъваени имаше. Другия вариант е някакво по-сносно секундно лепило, иначе за ключ доста ще те обръснат.

 

 

Ето темата за ключовете:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...hl=%EA%EB%FE%F7

 

Аз мисля като си сложа аларма, ако успея някъде да направя дубликат на ключа да си взема такова.

 

Тук е и мястото да задам и въпроса си - Нормално ли е ключа да се вади малко по-трудно ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...