Премини към съдържание

Счупен Мигач


jacomo

Препоръчано мнение

Привет, Колеги!

 

Някой незнаен драйвър (дама предполагам), ми нанесе щета на колата. Ожулена броня, преден капак и преден ляв мигач. Общо взето ме интересуват следните:

 

1. Мигача и фара една цяла част ли са? Визуално създава впечатление че са две отделни части, но не съм сигурен.

 

2. Колко ориентировъчно струва един мигач - нов/втора употреба.

 

3. Ако някой продава въпросната част, ше съм му благодарен ако се свърже с мен.

 

Предварителни благодарности!

 

ПП

Писна ми от мацки които попиляват паркираните коли на хората. Преди да взема книжка си мислех, че всички лоши приказки за жените шофьоти са плод на сексизъм. След като станах шофьор се убедих, че не е така. Виждал съм поне 4 пъти жени да съсипват коли опитвайки се да паркират или просто отваряйки вратата си да удряд съседната кола. УЖАС!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, Колеги!

 

Някой незнаен драйвър (дама предполагам), ми нанесе щета на колата. Ожулена броня, преден капак и преден ляв мигач. Общо взето ме интересуват следните:

 

1. Мигача и фара една цяла част ли са? Визуално създава впечатление че са две отделни части, но не съм сигурен.

 

2. Колко ориентировъчно струва един мигач - нов/втора употреба.

 

3. Ако някой продава въпросната част, ше съм му благодарен ако се свърже с мен.

 

Предварителни благодарности!

 

ПП

Писна ми от мацки които попиляват паркираните коли на хората. Преди да взема книжка си мислех, че всички лоши приказки за жените шофьоти са плод на сексизъм. След като станах шофьор се убедих, че не е така. Виждал съм поне 4 пъти жени да съсипват коли опитвайки се да паркират или просто отваряйки вратата си да удряд съседната кола. УЖАС!

Имам един здрав преден мигач.Ще проверя дали е ляв и ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то може някой да ти помогне, ама поне кажи какво е :mitsu-smiley: ,коя година. Просто не сме ясновидци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то може някой да ти помогне, ама поне кажи какво е :mitsu-smiley: ,коя година. Просто не сме ясновидци.
То Мицубишито е Галант сигурно, щом е в този раздел поста, ама въпроса е какъв модел........ :icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като поразгледах по-внимателно профила разбрах за какво става въпрос. Галант 2,5 V6 Автоматик 1998г. Просто тази кола я познавам доста добре. Колегата ми я отмъкна под носа. Надявам се колата да се е оказала добра. За мигача виж тук http://www.avtosklad.bg/details-4819/Mitsubishi+Galant+96-+Ляв+жълт+мигач+с+цокъл%20.html

Нещо не мога да се справя с линка. Просто го изкопирай и го пейстни. Така работи.

А втора употреба виж на Ботев 100 при Мишата или тук в форума при alex2511.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно коректна забалежка. Моя е грешката, много на бързо го пуснах тоя пост. Няма Нострадамус или баба Ванга :). Мицубиши галант, седан, 1997, 2.5 V6......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благораря, бойс. Верно, че колата беше 1998. Веско, дане си я гледал тази кола на горубляне. Много и е инртересна историята от както я купих :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...