Премини към съдържание

Изтеглих ръководство за ремонт


kosio

Препоръчано мнение

Значи колеги изтеглих си ето това ръководство http://zamunda.net/details.php?id=74874&hit=1 ако някой иска да го дръпне да ми пише за да пусна сиид та питането ми е дали мога да го ползвам за моя е33а галант

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Изтехлих, истеглих, раководство, накои, мое"

 

 

Да му беше написал името поне на файла или да беше погледнал вътре за кои модели е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Изтехлих, истеглих, раководство, накои, мое"

Да му беше написал името поне на файла или да беше погледнал вътре за кои модели е.

галант 1990-2001г.

това пише,и е на руски

има абсолютно всичко за всички двигатели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи това

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubish...e%20i%20Remont/

 

За съжаление не е нито точно, нито пълно, но все пак има информация кое как се прави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи това

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubish...e%20i%20Remont/

 

За съжаление не е нито точно, нито пълно, но все пак има информация кое как се прави.

То май е същото,но мен ме интересува да ли мога да го ползвам за моя галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че можеш да го ползваш. Разликите при Е33 модела до 90-та и след това са доста малко. Една от най-сериозните за които трабва да внимаваш са предните накладки и дискове. Подобно ръковосдтво имам и на хартия, но е 260 стр. и не е много по-различно от това което имаш. Основното обаче е че то почти няма да ти трябва. Просто това е :mitsu-smiley: и почти не се троши. Аз съм минал с мойто вече 140000 км за 2 години и влизанията ми в бокса са доста редки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че можеш да го ползваш. Разликите при Е33 модела до 90-та и след това са доста малко. Една от най-сериозните за които трабва да внимаваш са предните накладки и дискове. Подобно ръковосдтво имам и на хартия, но е 260 стр. и не е много по-различно от това което имаш. Основното обаче е че то почти няма да ти трябва. Просто това е :mitsu-smiley: и почти не се троши. Аз съм минал с мойто вече 140000 км за 2 години и влизанията ми в бокса са доста редки.

Мерси много просто ми трябваше информативно моето е на 240000 км. и му правя глава в момента,но грашката не е в атомобла а в задволанното устроиство т.е аз.но ще я опрая утре главата ще е отремонтирана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...