Премини към съдържание

Kакъв модел е това Mitsubishi?


Препоръчано мнение

  • Отговори 116
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

:mitsu-smiley: Не питай, ами направо го давай :icon_hmm: ! :mitsu-smiley:

 

Това е микробусче,ама не давам повече жокери :icecream:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е микробусче,ама не давам повече жокери :icecream:

 

И аз до там го докарах - Town Box - най-близко като интериор, ама баш същото не беше сякаш.... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз до там го докарах - Town Box - най-близко като интериор, ама баш същото не беше сякаш.... :icon_hmm:

 

Още едно жокерче прави се в Индонезия :icecream: и сега ако не познаете :noexpression:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още едно жокерче прави се в Индонезия :icecream: и сега ако не познаете :noexpression:

 

АААА не е честно :icon_dance: ! Това е Suzuki APV, само дето двигателя е на мицубиши и се продава през техните дистрибутори под името Mitsubishi Maven. :icon_thumbup: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми да, мъничко е :senile: ... ей толкова:

 

http://baan.hit.bg/pitanka1.jpg

да не би да искаш да кажеш, че е джип? направо се учудвам. признавам си не мога да позная. какво е това :mitsu-smiley: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да не би да искаш да кажеш, че е джип? направо се учудвам. признавам си не мога да позная. какво е това :mitsu-smiley: :worthy:

 

Не е жипка не е :D , по-скоро е миниванче, дори микрованче, щото е дълго 3,38 м. Обаче гледам че hit.bg нещо се е прецакал днес и ако не се оправи ще се наложи да метна картинките някъде другаде. Не ми се ще да ги качвам във форума, щото въпреки че са малки, все пак заемат място а то много малко останало...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега си работи. :good: давай още козове :dirol:

 

Айде давам последния коз :good: . Предполагам се досещате, че това е прототип и аз ще добавя само, че е показан '97 година :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намерих един подобен който се казва SUW ADVANCE.

 

 

Нъц :no2:

 

Значи това което съм казал до момента:

 

- Миниван с дължина 3380 мм

- Прототип, показан за първи и май единствен път през 1997 г.

 

Добавям и останалите габарити- 1500 на шир и 1550 на височина, а моторчето е 1.1 GDI.

 

 

Хайде ще ви дам и външната визия на това мъниче, че да го познавате и да има нова загадка вече :drinks:

 

http://baan.hit.bg/pitanka3.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mistu MAIA :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

 

Любезно ще ви замоля да ме почакате до утре с новата загадка, щото шефа ме преследва като империялист и ме кара да работя ... :sorry: !

:throw: :typing:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооо Пилчо здрасти здрасти.Отдавна не си се мяркала :) Добре че си ти :icon_thumbup: аз се бях предал с познаването на модела :icon_blush: :icon_blush: давай новата загадка :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:no2: Луноход е това :mitsu-smiley: , не совалка !!!

 

Мдааа, вероятно добре ще се справи с лунния пейзаж - все пак е в чест на победата Париж-Дакар 2000 :icon_rock: Това е RPM 7000 от 2001 година :good: .

 

Ето новата чуденка:

 

http://baan.hit.bg/mitsu_inside.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...