Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колеги не мога да не споделя какво ми се случи днес.Возих се на състезателен автомобил Субару импреза на новата писта в с.Калояново която ще бъде отворена на 19.05.2005.(Пловдивското Божурище)Като казвам състезателен имам предвид накичино от до.Не мога да ви опиша за какво става дума,усещането е шокиращо(в добрия смисъл).5 обиколки ми се сториха като един миг Просто не мога все още да намеря правилните думи за да пресъздам усещането но беше наистина велико.Пожелавам на всички членове да испитат това удоволствие.Ди Джеи само за теб работа е там.Ако искат членовете на клуба да направим следващата среща там на пистата на откриването,повярваите ми ще е много готино ще присустват известни личности от българсикият шампионат.Споделете мнение по въпроса :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........да, знам колега.............карал съм такова животно и знам какво е усещането..........но има две модификкации,едната е STi WRC,която е състезателната версия, а STi WRX е спортната цивилна версия ............и двете са близки една до друга ,ного общи неща имат ,но друго си е състезателната версия............ :D Но все пак да не се отклоняваме от идеята за мицубиши........ :D :first: форума е за Мицубиши , е, може за разнообразие да се кажат две три думи и за други коли,но........... :D Сигурен съм че има подобно Ево 8 , с тия характеристики, но аз все още не съм карал такова животно........ :D :first: :first: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че повдигнах темата за ЕВО 8 :first: Всички състезатели с които разговарях испитват голям респект и много добри думи чух за него,но подготовката му за състезание била страшно скъпа на базата на други марки,Колко е вярно не знам,но това е един различен свят само с маняци. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, разкажете нещо повече за писта Калояново. Нищо не ми е известно за нея :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, разкажете нещо повече за писта Калояново. Нищо не ми е известно за нея  :icon_blush:

6247[/snapback]

Пистата се намира на 35км.от Пловдив(пътя за гр.Карлово) построена е върху бивше летище с хубави прави и интересни завои.Взети са всички обезапасителни мерки като(гуми и ограничителни бетонени блокове)както за състезателите така и за публиката.Достъпът ще е свободен за всички.За в бъдеще ще се предлагат автомобили които могат да се карат след съответно заплащане разбира се.Много готино място за срещи със тест драив и спортни събития.Предстои изграждането на административна сграда,боксове и трибуни за публиката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да се плати и да се покара малко  :mitsu-smiley:  ЕВО 8.Другите коли не ме интересуват  -_-

6274[/snapback]

Ти как мислиш кои ще е този смелчага които ще хвърли 100 000лв.за ЕВО8 :plane: и с лека рака ще ти даде да го юркаш.А представиси ако на някои завои му отвориш аербеците. :icon_crying: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти как мислиш кои ще е този смелчага които ще хвърли 100 000лв.за ЕВО8 :plane:  и с лека рака ще ти даде да го юркаш.А представиси ако на някои завои му отвориш аербеците. :icon_crying:  :icon_doh:

6289[/snapback]

Прав си. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

колеги пистата е :first: наи накра нещто свястно и в пловдив бях на откриването беше много яко от шумен от ралито се върнах обаче не збърках беше :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Пистата се намира на 35км.от Пловдив(пътя за гр.Карлово) построена е върху бивше летище с хубави прави и интересни завои.Взети са всички обезапасителни мерки като(гуми и ограничителни бетонени блокове)както за състезателите така и за публиката.Достъпът ще е свободен за всички.За в бъдеще ще се предлагат автомобили които могат да се карат след съответно заплащане разбира се.Много готино място за срещи със тест драив и спортни събития.Предстои изграждането на административна сграда,боксове и трибуни за публиката.

 

 

Предлагам другата година да празнуваме там.....,ама защо да чакаме догодина,а?!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо говорим за ЕВО 8? Би трябжало да се говори за ЕВО 9, а в скоро време и за супер самолета наречен ЕВО 10 :first: :mitsu-smiley: :plane: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...