Премини към съдържание

Фарове за Аутландер 2003


Препоръчано мнение

Привет, дано някои може да ми помогне. Искам да закупя или зема под наем (за технотест) два фара за Аутландер 2003.

 

Предварителни благорарности.

 

За връзка 0887 809 284 - Михаил Тянков

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, дано някои може да ми помогне. Искам да закупя или зема под наем (за технотест) два фара за Аутландер 2003.

 

Предварителни благорарности.

 

За връзка 0887 809 284 - Михаил Тянков

 

 

JA4LX31G83U063828 - Това ли ти е рамата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

JA4LX31G83U063828 - Това ли ти е рамата ?

 

 

Да, това е рамата

Идвал ли съм при вас?

 

Модератордки контрол:

Колега, писането на кирилица в този форум е задължително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като влезеш в мобилето на Аутлендър има подобни обяви за даване на фарове под наем. Търси ли там? Съвсем в началото, при тези за по 10 лв.

 

Между другото, каква е разликата между едните и другите фарове? Защо се налага тази смяна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, каква е разликата между едните и другите фарове? Защо се налага тази смяна?

 

Има разлика в снопа светлина между левия и десния. Това поради ляво и дясно движение. С две думи ако не се преправя или сменят фаровете, няма да ти осветяват достатъчно добре участъка от банкета, а мисля и ще пречат на насрещното движение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ама в Щатите са си с нормална дирекция, а за коли внесени оттам се иска технотест.... За дясната дирекция е ясно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Роско аз това дето го писах е точно заради дирекцията, но може и нещо друго да има. Пък и той колегата не е казал от къде му е Аутлендъра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика в снопа светлина между левия и десния. Това поради ляво и дясно движение. С две думи ако не се преправя или сменят фаровете, няма да ти осветяват достатъчно добре участъка от банкета, а мисля и ще пречат на насрещното движение.

Не, просто за да мине Технотеста тъй като автомобила вероятно е внесен от Америка ,а там образно казано фаровете светят под формата на трапец, а европейските светят под формата на триъгълник и следователно няма да издържи технотеста............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е от САЩ и ми трябват фарове да мина технотеста.

Роско къде е рази обява за фаровете в мобилето че не мога да я намеря.

Мерси предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да е странно коли с десен волан не минават техно тест, въпреки че фаровете им светят под друг ъгъл и би трябвало да е задължително особенно за тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...