Премини към съдържание

Задни амортесьори


Препоръчано мнение

Здравейте отново,

след като ми помогнахте за светещата лапма на спирачките, реших да попитам за още няколко малки проблема по колата си, които ще пусна в отделни теми.

Та сега дилемата ми е от къде да си взема задни амортесьори, че вече не може да се кара така. Моделът е 1,8д 1990г. Монро са около 110лв - маслени, но ми се щеше нещо по евтино ако има, че мисля да я продавам есента или другата пролет. Вариантът с пълнене не ме грабва и съм го оставил за последно. И още нещо да попитам - имат ли тампони които се сменят със амортесьорите и идват ли комплект с маншона или той се продава отделно и колко би могъл да струва.

 

 

10х

 

ПП Не пестя от окачване и гуми (винаги си купувам нови), но не ми се влагат сума ти и пари в една кола която ще продам за 2000лв след няколко месеца и никой няма да ми сметне ремонтите, та затова ако някой знае нещо ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има при Арабите на "Симеон" едни "gas-matic" се водят викат че са японски ама на тях нищо не пише те са по 40лв с пазарлъка на парче!!!

Не са най-лоши ама.......щом си решил да я жениш наесен взимай!!! :D

Ще спестиш една трийсетица :icon_angel:

А по въпроса с тампоните нека някой друг каже че не съм запознат ама мисля че трябва да са отденлно!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно маншоните за АМОРТИСЬОРИТЕ, знам че вървят отделно от тях и цената им е около 10лв. монтажът на АМОРТИСЬОРИТЕ е някъде 15лв. за брой!

 

ПП. Пиша АМОРТИСЬОРИ с главни букви, защото срещнах няколко неправилни начина на изписването на тази дума!

Правилен е начинът, който съм използвал :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приемам забележката :icon_blush: ще си потърся амортисьори тук във варненските арабски магазинчета (не че ги знам, но колко е варна) . Важното е, че има и други евтини алтернативи на Монро.

 

10х засега и ако някой знае магазини във Варна да пише...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, в другата тема беше споменал че във Варна си имал проблем с лампата на ръчната, а тук не си ни го напомнил и за това най-вероятно колегата Бензинджия не е е съобразил, като ти е дал съвет за магазинчето! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако,не греша на Лансера 90 г задните амортисори трябва да са с "уши" и горе и долу,а не макферсон-та ,ако са такива от Вартбург ставт-хода им е еднакъв,но вартбуговите са по -дебели/не пречи/и болтовете с които се захващат са 10 ,а на мицуто 8 мм-избиваш си оригиналните втулки и ги набиваш на новите амортисори и си щастлив-за продаване е супер...Новите вартбургови амортисори са максимум 40 лв с доставка поне тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СТИГА СТЕ СЕ ИЗИЗлАГАлИ С ТИЯ мЕНТЕТА СрАм мЕ Е КАТО ВИ чЕТА. ЗА ТОЗИ лАНСЕр САмО  KYB ГАЗОВИ ДА НЕ САм чУл ЗА ДрУГИ.

6227[/snapback]

 

:hysterical: весич ти утрепа рибата с това мнение :hysterical: не можеш ли да напишеш нормално две изречения?Прегледай си текста преди да го пуснеш.Ако си сбъркал си го редактирай :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...