Премини към съдържание

Светеща лампа на ръчната


Препоръчано мнение

Здравейте,

колата е лансер 1,8д '90г - проблемът е следния - зимата почна да ми свети лампата на ръчната и след като позагрее малко и изгасва. Проблемът е, че сега лятото сутрин пак свети и не загасва веднага. Това се получи след няколкото по-студени сутрини във Варна и след като се стопли времето или позагрее колата изгасва. Има спирачна течност (не е до максимума и мисля да долея), но се двоумя дали не е от задните накладки (предни има - малко под половината са, но има), та се чудя ако някой има представа от какво би могло да е...

10х предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

светенето на лампата показва, че накладките са се изтъркали, без значение колко течност има в резервоара като смениш накладките ще се оправи, не е проблем да караш и така след като има феродо още по тях, не се притеснявай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега аз като взех моето Mitsu имах същия проблем!!!

Не знам този Lancer има ли датчици на накладките-ако има добре може да са се износили, ама ако не проблема е много смешен!!! :D

На капачката на съда за спирачна течност има една мека гума която е във формата като обърната купа за Крем-карамел :icon_clap:

От времето тя провисва надолу у натиска изкуствено поплавъка който отчита нивото на спир.теч. и дори да има такава отчита че ту има ту няма :D

Та така 4е отвърташ капа4ката натискаш "гумената паничка" нагоре и всичко е ОК!!!

Колегите от форума може и да ми се смеят ама тва си е ФАКТ!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...