Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте.От скоро притежавам Пинин и ми свети жълта мигаща лампа за средния диференциал.Това нормално ли е или не?`

Цък! Не е нормално, сиреч това значи, че диференциала ти е включен или пък има някакъв друг проблем. Най-добре направи една профилактика на системата...... причините може да са доста! Ти пробва ли да го изключиш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега, напълно е нормално. По default свети постоянно, не е като на големите паджера. А като включиш блокаж почва да мига да те подсещта да го изключиш след като излезеш от затруднената местност. И аз се уплаших така, но в Балкан Стар казаха че е така!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Ами нетрябва да мига и аз го имам този проблем,ако може да се нарече така :) А това по default,че било така не е вярно :) Когато влиза и излиза от даден режим 4H 4HLc 4LLc тогава мигат диодчетата :) Когато си натистна надолу и най-вдясно лоста на раздатката спира мигането :) Това мигане го получих като минах бързичко през един легнал полицай....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...