Премини към съдържание

Задни амортисьори


Mupo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!!! Задните амортисьори на моята Каризма (1.8 GDI, 1998г, хечбек) са изпуснали. Интересува ме ще станат ли амортисьори от Каризма 1.8 хечбег, 2002г., ама не е GDI. Имам и още 3 въпроса, които не са чак толкова важни: ще стане ли черната, задна капачка на фара, задния пепелник, както и помпичката, която подава вода към задното стъкло. Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!!! Задните амортисьори на моята Каризма (1.8 GDI, 1998г, хечбек) са изпуснали. Интересува ме ще станат ли амортисьори от Каризма 1.8 хечбег, 2002г., ама не е GDI. Имам и още 3 въпроса, които не са чак толкова важни: ще стане ли черната, задна капачка на фара, задния пепелник, както и помпичката, която подава вода към задното стъкло. Благодаря предварително!!!

Колега, ако искаш, мога да ти дам эадни амортисиори от моята кариэма - 98 гди.

0887115752

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Здравейте, колеги!Имам едно питане относно задни амортисьори...Някой чувал ли е марките Magnum или Optima и ако е чувал има ли някакви отзиви за тях?Смятам да сменям моите задни,но нямам 196лв. за бройка(Kayaba).Ако се сещате и за други варианти,моля споделете.Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ли силно удря отзад на дупките? Провери ли и останалите части, биалетки тампони на носача. Питам, защото при мен като удари направо пломбите ми изпадат, но е от тампоните на носача, само дето така и не стигнах до сервиза и тая седмица да ги сменя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Марин (mario64) прегледа колата (за което съм му благодарен) и каза ,че всичко друго си е наред-значи амортисьори...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Излизат доста варианти за твоя автомобил, като някои от тях ги имаме на разпродажба и там цената е около 200лв за 2бр. Така че е необходим номер на рама, другите които ги нямаме на склад могат да се доставят по поръчка и цената е около 186лв за 1бр. Става въпрос за оргинални нови. Наблюдения върху Magnum и Optima нямам, но Kayaba са добри, само цената ми се струва малко висока, не е нормално да са по-скъпи от ОЕМ Mitsubishi. Ако искаш изпрати ми номера на рамата, може да се окажеш късметлия и тези които сме обявили на разпродажба да са като за твоя автомобил.

Ами провери де :rolleyes: XMCLNDA1AWF034669.Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...