Премини към съдържание

Starion?


Guest fili

Препоръчано мнение

откакто си продадох мицубишито ( 90' Lancer 1.8 Gti 136 k.c.)

непрестанно мисля как да си купя друго такова, ся карам един мерцедес

300 дизел но просто много тежи и няма японската пъргавина на лекия нискоразположен двигател и купе. намерих обява за Старион 87' на изгодна цена 2000 Turbo, 180 коня , и искам да попитам има ли запознати с този модел,

намират ли се части, и мога ли да разчитам на такъв сравнително стар турбодвигател, понеже никога не съм имал възможността да карам или имам турбо или по добре да търся mitsubishi с атмосферен двигател?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за частите които търси намира двигатела е почти като моя но 2000 има и интеркулер върви зверски земи някои които разбира да я огледа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Модела не е много познат. По добре си купи някой по-разпространен. И без това някои части на Мицубиши се намират много трудно а какво остава за по-непознат модел :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Ами ако наистина ти харесва Mitsubishi Starion взимай го.Но най добрия двигател е 2.0 турбо защото има и 2.6.Аз от както имам Старион- вече друга кола не ми се кара.Дори намерих още една да си имам части защото не мисля да си взимам нещо друго.А относно частите-в Mitsubishi България има всичко- от болтовете до пластмасовите декорации на купето.Разбира се цените не са ниски но си заслужава да караш един доста интересен на външен вид и рядък автомобил не само за България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И в нашия квартал (Орландовци) има 1 много запазен Starion.До преди месец се продаваше в Mobile.bg но, ако има интерес мога да поразпитам за цена и такива неща.Той е 2.0 двигател,поддържан,и за 7000 лева мисля че се продаваше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

от година вече имам такова, и съм доволен :D , btw exstasy защо пишеш че е 2.0 този в орландовци, ако е така съм един от желаещите да го взема, ако е един червен съм гледал че е 2.6 ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...