Премини към съдържание

Преместване шофьорска седалка


hexz

Препоръчано мнение

Здравейте :) потърсих във форума но никъде не можах да намеря дори каквото и да е отностно моя проблем. Става дума дали е възможно шофьорската седалка, която е електрическа, да се премести повече от допустимото. Тоест да отиде още по назад - дали трябва да се разглоби и да се премести или да се удължат шините или ........ Тъй като височината на човека е малко повече от нормалната - да кажем 210 см и това е единствения проблем - ще съм ви благодарен ако някой може да ми отговори. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малките япончета, не са мислили за такива големи хора :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) потърсих във форума но никъде не можах да намеря дори каквото и да е отностно моя проблем. Става дума дали е възможно шофьорската седалка, която е електрическа, да се премести повече от допустимото. тоест да отиде още по назад - дали трябва да се разглоби и да се премести или да се удължат шините или ........ - тъй-като височината на човека е малко повече от нормалната- да кажем 210 см и това е единствения проблем - ще съм ви благодарен ако някой може да ми отговори - Благодаря предварително

По принцип няма как да я преместиш повече, но има начини. Единия е ако преместиш шините на седалката от пода ..... т.е. развиваш седалката от 4-те болта и дупчиш по напред по шините дупките. Така по този начин обаче ако седне "малчо" или казано сериозно човек под 1.60 м, няма да стига педалите.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип няма как да я преместиш повече, но има начини, единия е ако преместиш шините на седалката от пода .....т.е. развиваш седалката от 4-те болта и дупчиш по напред по шините дупките, така по този начин обаче ако седне "малчо" или казано сериозно човек под 1.60 м. няма да стига педалите.........

 

 

Извини ме - по-напред или по-назад посока задните седалки? И евентуално има ли кой майстор да го направи това нещо, че аз май не съм най-подходящия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извини ме - по напред или по назад посока задните седалки. и евентуално има ли кой майстор да го направи това нещо че аз май не съм най-подходящия

Ами по-напред да са дупките от оригинално сложените, по този начин слагаш седалката по-назад и с това увеличаваш разстоянието м/у нея и кормилото/педалите................ във всеки сервиз ще ти го направят..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...