Премини към съдържание

Въпрос за паджеро пинин


Препоръчано мнение

Здравейте.

Наскоро се сдобих с пининката и съм доста доволен.Имам обаче проблем при ниските обороти-нещо не е както трябва ,та се чудя куде да ходя на диагностика.Ходих на едно две места ама трябвало някаква приставка и не могат да ми разчетат компа.Също така реших да я поразкрася малко нещо ролбарче ,степенки ли там как се викат е така за келешлък.Ако знаете къде и колко ще е супер.

За пръв път карам Мицубиши и не съм много наясно къде каво има та се надява, да ми помогнете.Мерси предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

GDI ли е автомобила. Ей в тази тема сме обсъждали как работят тези двигатели на празен ход. Прочети я и ако има проблем тогава ще видим какво ще я правим.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=697

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

gdi е двигателя.Прочетох темата и горе долуразбрах че май е нормално да играят така оборотите.

Иначе скоро му смених свещите с njk ,там по каталог каквито му излизат ама кабели нямало на мойта-направо било закачено.Прекъсваше ми като набирах но след смяната на свещите всичко е ОК.Карам я с 100 октанов от омв или този най мощние на лукойл,ама май не било хубаво- вие кажете.Иначе си върви добре малко бавно набира май ама нямам база с друга джипка такава.На 5 след 80 км направо излита.

Харчи към 12 градско и 10 извънградско ама не го жаля много.Иначе извънградско ми падна до 7 с бавно каране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да играят оборотите, трябва да ги сменя през 4мин както е описано. Трябва да се вдигат ако включиш климатик, или ако завъртиш волана.......или ако се пусне какъвто и да е консуматор, но трябва да са стабилни. Иначе за разхода добре, като и посвикнеш ще падне още малко, понеже този двигател се кара малко по специфично. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...