Премини към съдържание

Проблем с филтъра


chees

Препоръчано мнение

Колеги,знае ли някой къде се намира филтъра на климатика?Собственник съм на Mitsubishi Space Runner 97 год. с номер на рама № JMBSNN11WVU004455 Рових се къде ли не.Снимката долу е на агрегатит намиращи се зад жабката.Според изтеглените инструкций за експлоатация и описание на модела би трябвало да се намира там.В едната пише че е хоризонтален,а в другата че е вертикален.Но явно става дума за друга модификция.Надничах навсякъде за където се сетих.Разглобявах наред ( ако небеше толкова нагъчкано,бих ги свалил един по един всички агрегати ),но филтър не намерих.Ходих в сервиза на близо и след дълго търсене ,техника ми каза ,че няма такъв.Възможно ли е климатика ми да няма филтър?

 

post-3927-1220370306_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май по подразбиране няма (и аз нямам). Все пак дай номер на рамата за да може колегите да ти отговорят на 100%. Между другото защо искаш да сменяш този филтър?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят е '93 и няма със сигурност! И аз рових, уви.

Милене, сменя се, защото иначе се затлачва и ...... мирише

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да де, то затова е, но ако нямаш и искаш да го сменяш явно няма да е миризмата причината. Най-вероятно човека иска да си смени всичко... Аз лично си взех един спрей за въздуховодите, направо светнаха, не ми се вярваше че действат тези работи. След като напръсках и изчаках малко включих вентилатора на мах и на контакт. Голяма грешка - бях на седалката с бяла ризка ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе чувам и аз едни такива спрейчета... Дай малко повече инфо, че като ги видя въздухопрпводите и ми става зле!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се върне жената да го намери къде е, иначе го взех от Практикер - Бургас, 10 кинта, пръскаш, чакаш 15-на минути и вентилаторите на мах. Явно се свързва с буклуците вътре защото издухва едни черни сажди. После мирише и на готино...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,знае ли някой къде се намира филтъра на климатика?Собственник съм на Mitsubishi Space Runner 97 год. с номер на рама № JMBSNN11WVU004455 Рових се къде ли не.Снимката долу е на агрегатит намиращи се зад жабката.Според изтеглените инструкций за експлоатация и описание на модела би трябвало да се намира там.В едната пише че е хоризонтален,а в другата че е вертикален.Но явно става дума за друга модификция.Надничах навсякъде за където се сетих.Разглобявах наред ( ако небеше толкова нагъчкано,бих ги свалил един по един всички агрегати ),но филтър не намерих.Ходих в сервиза на близо и след дълго търсене ,техника ми каза ,че няма такъв.Възможно ли е климатика ми да няма филтър?

Нямаш филтър на купето..........

Имат вече по новите , N64W ,N83W ,N84W и т.н. ................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш филтър на купето..........

Имат вече по новите , N64W ,N83W ,N84W и т.н. ................

ако можеш отиди в Ратола там ще ти обяснат подробно за филтара 4е нямаш,аз скоро бях в магазина им по този вапрос но определено нямяш-успех :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...