Премини към съдържание

Съвет за Eclipse 1g


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Събрал съм около 6000-7000 лв. и мисля да си взема един Eclipse 1g. Гледам, че в Mobile.bg има и доста по-евтини, но пък най-вероятно са изпържени отвсякъде. По-скъпите пък, не е задължително, че са запазени. Все пак е кола на на 14 години...

 

Бихте ли ми дали съвет, какво да гледам в колата и за какво да внимавам. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Виж и тази обява LINK, а иначе попрочети повече из форума. Има достатъчно изписано. Най-добре ще е обаче ако харесаш някоя красавица, да я закараш за преглед при някой от :mitsu-smiley: "докторите", като DJ_Tymbi или Milen_z. Успех в избора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега първо не трябва да се абстрахираш от годината и да не слушаш приказки че това била 14годишна кола и прочие... Специялно моделът Еклипс е с много напреднало технологично развитие за годината си. Може би годината е проблем само за намирането на запазен и поддържан Еклипс, защото такива са наистина малко. Вярно е че цената не е гарант за качество, но има една хубава поговорка " Не всичко скъпо е хубаво, но всичко хубаво е скъпо."

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...