Премини към съдържание

Спирачни дискове за 3000 Gt Vr4


Препоръчано мнение

Колеги имама нужда от малко помощ.Един приятел наскоро се сдоби с 3000 GT VR4 94 година и сега идва момент малко да се по обслужи тоз самолет.Момчето иска да смени дисковете и накладките,но както знаете в БГ трудно се намира нещо за тази кола и решихме да ги поръчаме от САЩ или от някъде другаде.Въпроса ми е знае ли някой дали някъде може да ги намерим тук и какви са размерите им.Аз видях,че има два модела дискове:за коли до 6/93г. и след това.Тези до 6/93 ги дават предни:297 мм. и задни:285 мм.,а за тези след 6/93 предни:314 мм и задни 297 мм.Последно обаче някакъв майстор му ги мерил и той ми даде размери: предни:310 мм и задни:300 мм.Моля ако някой може да каже какво точно да правим да помага.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честита на приятеля ти и да му предадеш много поздрави и покана да дойде във форума. Случайно един бледо жълт ли е? За съжаление човекът, който разбира най-много и знае чзастите на 3000ГТ е бат Гого, който вече не влиза във форума, но може да го питаш на лично в тунинг.бг да ти даде ранзи сайтове където да се види всичко за това мицубиши. А тези размери, които му е дал майстор ми приличат на 314х297мм. Изобщо виж дали може да се сложат без проблем и взимай по-големите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А тези размери, които му е дал майстор ми приличат на 314х297мм. Изобщо виж дали може да се сложат без проблем и взимай по-големите :)

Не можеш да сложиш по големи дискове когато колата е предназначена за по малки такива.................може само ако се сменят: спир. апарати заедно със шините и шенкела, тъй като разтоянието м/у болтовете на шините които я прикрепват към шенкела са различни............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имама нужда от малко помощ.Един приятел наскоро се сдоби с 3000 GT VR4 94 година и сега идва момент малко да се по обслужи тоз самолет.Момчето иска да смени дисковете и накладките,но както знаете в БГ трудно се намира нещо за тази кола и решихме да ги поръчаме от САЩ или от някъде другаде.Въпроса ми е знае ли някой дали някъде може да ги намерим тук и какви са размерите им.Аз видях,че има два модела дискове:за коли до 6/93г. и след това.Тези до 6/93 ги дават предни:297 мм. и задни:285 мм.,а за тези след 6/93 предни:314 мм и задни 297 мм.Последно обаче някакъв майстор му ги мерил и той ми даде размери: предни:310 мм и задни:300 мм.Моля ако някой може да каже какво точно да правим да помага.

Според мен точно тази кола е с по старите спир. системи , т.е. с по малките - 297х285мм. но за всеки случай дай ВИН-а ...................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...