Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ето го и моя Eagle


Препоръчано мнение

Това е моето талонче :)) ,ще трябва скоро да започват промените по него

http://media.snimka.bg/0419/007093173.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ооо йеее....супер....при следващото слънчево затъмнение ще летят и орли в небето :) Добре дошъл...казвай сега подробности за колата, че не ни свърта тук докато не разберем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ако не е тайна .... да не си ги купил от ....летището :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.Най накрая още едно 420а,бях започнал да се притеснявам че сме на изчезване :))))). Със здраве и кеф да си я караш :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хаха е изпревари ме ,да от там е :) ,ми какво да кажа за колата освен че от едно мицубиши е орязана доста от екстри,иначе като първи впечатления добре върви,малко тесничка ми се вижда вътре,особенно отзад :D има какво да се пипне по нея да се оправи,но се надявам за в бъдеще да стане една сполучлива и послушна количка :), а нещо извън нея по принцип между хюндай купе 2.0 16 тиборун и еклипсето кое е по бързо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

буа ха ха....мани ги тези Хуйдайчета - направил си по-добрият избор... :) И ще ти издам нещо - голф и астра са по-бързи, но в случая това не е най-важното ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е голфа и астрата бягат ли еклипса ,за астрата по ,ама голфа ми се вижда слабичък,и с много ли го бегат

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

gang_wheell, бъди внимателен. Както се изразих на скоро еклипса е гадна кола. След време ще ме разбереш защо го казвам. :) Лео, както и останалите ще ме подкрепят с това твърдение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна колко го плати,че аз мислех да го гледам ,но ме отказаха ,точно с това ,че има доста кво да се пипа по нея.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как върви машината колега?Имаи в предвид че 420а е по бавен от 4г63.Но пък е по ефтин за тунинговане.Много бих искал да те видя на някоя среща.

 

П.С. Юли смени ли маслото амиго:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...