Премини към съдържание

Проблем със стрелката за скоростта


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Здравейте отново, появи ми се следния проблем, при продължително движение, стрелката за скороста заспива над около 80 км/час , като почукам стъклото над километража тя се размърдва но не се движи плавно , а все едно на талсъци.Преди около месец подновявах осветлението на таблото заради изгоряли лампички по него и си мисля дали прави добър контакт блокът с щифтовете за коити се захваща .ще с е радвам да помогнете и моля да ме извините за техническата ми неграмотност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно Space Star, те са с най-кекавите табла. :icon_blush:

Разглоби го, почисти си контактните площадки на моторчетата за стрелките, ако трябва ги калаидисаи леко с поялник наново. Само внимаваи при свалянето на стрелките, има голяма вероятност да се счупи самото моторче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Неправилно си го сложил в четириъгълния щифт за скоростомера. Извади ги и ги сложи пак.

Става въпрос за този в ляво.

 

http://img212.imageshack.us/img212/8794/tc53xp.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За скоростомера не е ли бялото в средата? На моята е точно такова нещо. Провери го как е, кожуха наранен ли е... Ако е така - отиваш на смяна... Не знам с каква смазка трябва да се намаже, питай знаещите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...