Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Здравеите фенове на Мицубиши,преди един ден си купих Л300 2.5д 91год.(по новия модел с полегатата муцуна),не съм запознат въобще с марката камоли с определенич модел и затова имам няколко въпроса:

 

Волата се върти трудничко и незнам модела има ли хидравлика?(Може ли да се сложи)

Лампата на маслото свети и ми казаха,че е некъв датчик?

Какви са слабите места на този модел?

Общо взето даваите всякакви коментари от личен опит!

 

 

Предварително благодаря!!!

Скоро и снимки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти като си купувал колата не си ли правил тест драйв и не си ли питал продавача за тези проблеми или си я харесъл на външен вид и си взел решение да я купиш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Волата се върти трудничко и незнам модела има ли хидравлика?(Може ли да се сложи)

Лампата на маслото свети и ми казаха,че е некъв датчик?

За хидравликата ще разбереш лесно, като вдигнеш капака и погледнеш кормилната рейка.......Ако влизат в нея 2-тръбички, значи трябва да е с хидравлика.......Или дай номера на шасито, за да проверим в ВИН-декодера........За маслото, трябва да си смениш масленият датчик, ако е друг проблема, отдавна да е блокирал мотора.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

chrischo написа:

 

Ти като си купувал колата не си ли правил тест драйв и не си ли питал продавача за тези проблеми или си я харесъл на външен вид и си взел решение да я купиш?

 

 

Не карах го но не ми се стори много тегав ама са като направих малко повече завои,а продавача и да го бях питал нищо незнаеше,а и не ми трябваше много да го разпитвам защото,по стечение на обстоятелствата тоя бус съм го карал преди девет десет години като служебен в една компания и сега компанията го продава(нчколко еднакви),и знам че колата е поддържана само в представител на Мидсубиши,а и е на малко километри.

 

Мисля,че няма да ми дава много ядове аз си имам друга кола и тая ше я използвам за да хода на работа и на риба се пак другата ми кола е БМВ и не става.

 

А за външен вид има малко ударенйо на задна лява врата и боята е поужулена на места и колата ше влезе в бокса за пребоядисване.Малко да придобие по красив вид и се чуда дали може да се сложат некви лети джанти.

Отвътре ше мине една комплексна мивка и преди това ше мине през един познат тапицер,че предната лява седалко има малко скъсано.

 

А за номер на шасито ше го напиша (нали беше от дясната страна отпреде до седалката)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бусчето е страхотно за това за което си го взел. Аз имам съшото, но произведено в Корея, като Хюндай Грейз и съм адски доволен. Ползвам го да ходя на риба и да си карам кучетата с него. Почти на 1млн.км е, а е 05.1992г. Просто си го подържай, като хората и никога няма да те зареже на пътя. Абе просто :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност при Мишата има части за L300. Скоро го питах за стопове и ми ги показа. А и дори да го няма ше го намери.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега какво стана, намери ли си частите?

 

Еми почти да, за малко се заключва проекта, защото документите по прехвърлянето се забавиха :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...