Премини към съдържание

Честит рожден ден!


Препоръчано мнение

Пък Дани, прилошало ти е от ядене, защото не пиеш! Ако пиеше - щеше да ти е лошо ...... от пиене :hysterical:

 

 

Роско, да ти кажа, сглупих и в червения сок от незнам си какво си сипах малко бяло вино, но малко - малко, знаеш какво е малко... Сока се вкисна, едвам го изпих... и после изпих 2 литра вода... така че може и от това да ми е станало лошо! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ти как да е...

Ма Стилян сигурно е турил по-малко сок във виното. :icon_doh:

Няма го никакъв...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цялата работа е заради сока! Ако си си пил виното чисто - нищо е нямало да се получи, а иначе - виж до какви реакции води сока! Сам си го казал - вкисва е и става сложно после. Затова е измислено разделното .... пиене ;-) Пийваш, загасяш и всичко си е по местата... А ако и мезе има (в което не се съмнявам) - съвсем хептен добре се получава

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти как да е...

Ма Стилян сигурно е турил по-малко сок във виното. :icon_doh:

Няма го никакъв...

Оставете го бре,нали съм го пратил да тренира "лунната походка"...сигурно репетира. :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цялата работа е заради сока! Ако си си пил виното чисто - нищо е нямало да се получи, а иначе - виж до какви реакции води сока! Сам си го казал - вкисва е и става сложно после. Затова е измислено разделното .... пиене ;-) Пийваш, загасяш и всичко си е по местата... А ако и мезе има (в което не се съмнявам) - съвсем хептен добре се получава

Абе оставете сока да си ферментира на спокойствие бре................ :hysterical: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мозъкът ми ферментира от слънцето... За преяждането - не е лъжа, наистина толкова не бях ял и аз самият от много време. Приготвихме трапеза за 8 човека и въпреки че бяхме шестима, почти нищо не оставихме ;)

 

Искам да благодаря на всички за пожеланията... наистина изключително много ви благодаря! Преди малко повече от година този клуб тук ми промени коренно живота и за мен фактът, че имам толкова приятели именно в Мицубиши клуб, е един от най-добрите подаръци :)

 

Сполайте всички и се усмихвайте повече, защото животът е хубаво нещо, независимо дали си на 23, на 24 или на 40... в крайна сметка сърцето и душата никога не остаряват!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Въпреки че вече,ама хич не влиза тук,да честитя на Стилян рождения ден.

 

да си жив и здрав и скоро да се похвалиш с един кабриолет - :plane: !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, днес е влизал, но тихомълком...

Кога ще почерпиш, бря, рожденнико?

Да си жив и здрав и да си отвориш ЛС - че съм ти пуснал указания, как да ми изпратиш по ЕКОНТ бутилка/по избор/ за празника...:D

Ай, наздраве сега:drinks:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове


×
×
  • Създаване...