Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Код на боята на L200


Препоръчано мнение

Как мога да се сдобия с кода на боята тъй като изглежда че никъде не е записан нито на основния нито на допълнителния цвят. Имам две метални плочки под капака на двигателя и на нито една от тях не е записан, имам лепенки по колонките на вратите - също няма. Изредиха се куп хора да го търсят - без резултат, дори шефа на бояджийното звъня в Ратола евентуално по номера на рамата да извадят този пуст код, отговора беше - "сив металик" :rofl: Как не се сетих.

Проблема не е кой знае какъв, винаги могат да забъркат някакъв цвят като налагат някакви мострички, но все пак не ми се ще автомобила да стане шарен и без това е двуцветен не е нужно да става трицветен. Проверих в експлоатационната и сервизната книжка - без резултат и с това се изчерпаха моите идеи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Малкия номер под капака е цвета. Трябва да е обозначен, като примерно P 99.

 

Или например:

Кода на боята е изписан на табелката с техническите данни за колата, която е закрепена в горния край на предния капак.

 

Трябва да видиш например следното:

Exterior: W09B - код на външния цвят на колата;

Interior: 23H - код на цвета на салона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Явно на другите :mitsu-smiley: е така, но при мен на въпросната табела има следното:

color,trim,opt: 69D...Q87...

При което в CAPS-a излиза че Q87 са опциите на автомобила(opt), а 69D е цвета на салона(trim). За color няма никакви инициали. А може би 69D се отнася за color и се има предвид цвета на салона, а trim е това което ми трябва. Дали пък двуцветното изпълнение не се води вид опция?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...