Премини към съдържание

Lancer X 1.8 Cvt + Turbo & Intercooler ?


Препоръчано мнение

Може ли на мойто Мицубиши да му сложа турбо и интрколер? Много ми се иска, ама незнам дали става и незнам кой да питам. Ако някой знае да каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че става - става, но дали си заслужава - защото ще скъсищ живота на двигателя, ще изхарчиш една мноооого добра цифра пари, за които направо можеше да си вземеш EVO X, и другото е, че колата няма да ти е 4х4, а ще си е с предно и при повече от 300bhp, ще запалиш асфалта без да тръгнеш и метър. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че става - става, но дали си заслужава - защото ще скъсищ живота на двигателя, ще изхарчиш една мноооого добра цифра пари, за които направо можеше да си вземеш EVO X, и другото е, че колата няма да ти е 4х4, а ще си е с предно и при повече от 300bhp, ще запалиш асфалта без да тръгнеш и метър. :icon_angel:

Чак колкото за EVO X едва ли ще похарча (все пак то струва 115 000 лева) , но искам малко повече кончета (около 200 - 230). Не ми трябва за състезания, а просто да си имам за изпреварване. Що се отнася до палене на асфалт, няма как да стане защото има една система ASC, която работи чудесно (пробвана е няколко пъти) и не дава да превъртят гумите при никакви обстоятелства. Когато я изключа вече става по спортно , но до определен момент. Когато компютъра реши, че става твърде опасно той сам отново включва ASC и сработва с ESP и ABS, като ти однема правото да подаваш газ и да натискаш спирачка. Колата за секунда влиза в пътя и тогава пак си Ти на ред да караш. Освен това за да изключиш тази система трябва да спреш автомобила, да задържиш бутона ASC 3-4 секунди за да е сигурен компютъра, че искаш системата да не функционира. Kогато ти изпише в горния десен ъгъл на дисплея ASC OFF, значи вече можеш да повъртиш гуми, но не на асфалт ( невъзможно е ) и да попързаляш колата по завоите в границите на разумното. Ако прекалиш системата пак заработва и то в комплект с другите и моментално ти убива желанието да размажеш красивия автомобил в каквото и да е на и извън пътя. За това ако знаете каде и кой може да направи това ми кажете. Предварително ви Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

200-230 кончета е вече наистина друго нещо :icon_angel: Там с по-малко средства ще успееш да постигнеш резултат, наистина Поли е твоя човек :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...