Премини към съдържание

Как да се присъединя и аз към клуба ?


Препоръчано мнение

Здравейте, аз съм нов с Еклипс и бих желал да се присъединя към тази обшност :mitsu-smiley: само кажете как става всичко :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм нов с Еклипс и бих желал да се присъединя към тази обшност :mitsu-smiley: само кажете как става всичко :rolleyes:
Здравей........Ами ти вече си се присъединил............Добре дошъл....... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. За да се присъединиш към клуба трябва да пуснеш снимки и описание на еклипса :D Бъзикам се...но ми е любопитно да ги видя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. За да се присъединиш към клуба трябва да пуснеш снимки и описание на еклипса :D Бъзикам се...но ми е любопитно да ги видя :)
Недей така........Ще вземе да се окаже някой по-лачен от твоя(Еклипс), и после ще те е яд........ :lol: ........ :icon_blush:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да има по лачен от на Лео еклипса :). Той сега като го и подкара с турбото и глей какво става- МЕГА добрата СТРИЙТ КАР. Лошата визия, още по лошата музика и мощта под капака :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

еее, не бъди скромен, Юли. Твоят е много готин. Различен. Да, наистина моят е най-красивият :) Ето снимка за доказателство :D

http://i194.photobucket.com/albums/z299/CynepMEH/4g63%206-bolt/IMG_2946.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

еее, не бъди скромен, Юли. Твоят е много готин. Различен. Да, наистина моят е най-красивият :) Ето снимка за доказателство :D

....

 

Лео какво се е случило на тази снимка??? Какво му правиш на мицуто?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като ни избият шайбите се събираме :) . Скоро не сме - за последно беше преди около 2 месеца. Ще изчакаме Лео да излезе от бокса и веднага организираме нещата. За 2-3 дни се събираме повечето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ааа да направим една среща междувременно. мене не ме чакайте. Имам поне месец още в този бокс, а след това още около 1-2 месеца при драг пауър за интеркулер, изпускателна система, бууст контролер и т.н. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нееее, за толкова време се организираме. Виждаме се около 20.00 на ОМВ бояна. Стоим там около 1-2 часа, след което отиваме някъде в странна колона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нееее, за толкова време се организираме. Виждаме се около 20.00 на ОМВ бояна. Стоим там около 1-2 часа, след което отиваме някъде в странна колона.

Това ли е т.нар. "Total Eclipse"? Мисля, че някъде из форума видях да наричате така срещите си. Или "странната колона" е Total Eclipse?

И аз един ден ще се присъединя, само да докарам съкровището в по-приличен вид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е добре дошъл и всеки еклипс е в приличен вид. Както знаем малко сме и за това е хубаво всеки да идва. Оставете ми на ЛС по един телефон и аз когато се решим да го организираме поредният Total Eclipse, ще ви прозвъня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един малко тъпичък въпрос от мен ама :icon_blush: как да разбера кога ще има срещички към Варна, щото столица малко далеко ми идва, а във Варна все ги изпускам срещите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...