Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Мн. се надъхах по това мицубиши 3000gt особенно като видях колко му е паднала цената в другите държави....та това исках да ви питам,защо е тази огромна разлика.Гледам обяви в Бг се продават за по 30 000 лева,а в германия например ги има за по 6000 евро!??! и кой е по-добрия и по евтиния вариант,от тук да се купи или извън родината :icon_hmm: ако реша да си взема примерно от германия и там струва 6000 евро,то колко ще ми излезе горе долу с мита,акцизи и транспорт-ако някой може да ми каже крайната цена на този звяр :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мн. се надъхах по това мицубиши 3000gt особенно като видях колко му е паднала цената в другите държави....та това исках да ви питам,защо е тази огромна разлика.Гледам обяви в Бг се продават за по 30 000 лева,а в германия например ги има за по 6000 евро!??! и кой е по-добрия и по евтиния вариант,от тук да се купи или извън родината :icon_hmm: ако реша да си взема примерно от германия и там струва 6000 евро,то колко ще ми излезе горе долу с мита,акцизи и транспорт-ако някой може да ми каже крайната цена на този звяр :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_rock:

 

Сметни цената на колата + ако е без турбо т.е. 220к.с., грубо това са 12 000лв акциз. Около 1 000лв. докарване и стъпваш на 25 000лв - грубо. (направи си сметка и колко ще е запазена за 6 000евро) :mitsu-smiley:

Ако наиситина искаш 3000GT пиши едно лично съобщение :rolleyes:

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О майко мила :icon_crying: 25 000 лв... :icon_hmm: а аз се надявах да си намеря такава за 12,13 000 лв...май съм в голяма грешка :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...