Премини към съдържание

Амортисьори за Space Wagon


Препоръчано мнение

Моля ви ако някой е поръчвал части по интернет да каже вярно ли е че излизат в пъти по евтино и дали са качественни.На мен ми трябват амортисьори за SPACE WAGON 2000.г намерих в нета някакви американски по 50 долара и не знам какво да правя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никаква информация не даваш и няма как да ти се даде отговор.

Точен модел/номер на рама на твоя автомобил.

Точен модел на амортисьорите, които си намерил...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не просто дали е по-изгодно да си ги поръчам от нета и дали са качествени.Защото тук в Варна ми искат по 240 лева за един.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама "от нета" е много общо понятие... все едно да кажеш "от света".

Обясни какво, къде...

Аз лично бях взел едни KYB от USA от които съм доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тези са DJM но диапазона50-80долара е доста богат на различни фирми.Интересуваме колко ще ми илезне с доставката и дали си заслужава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За първи път ги чувам...

 

За доставката питай търговеца. Вероятно 40-50 долара.

Има принципен проблем за въздушна поща, защото се водят опасен товар. Ако е по море са 3-4 месеца иначе 2-4 седмици.

 

 

Много е вероятно да има разминаване в моделите, не знам в САЩ как се води този Space Wagon, дали има разлика.

Оригиналните ти номера са за предните /различни са двата/ MR198065, MR198066. За задните MR319243

 

На KYB са 334236L,334235R; 343312 и са специфични за N84W, N94W - тоест само по година на производство указание не ти върши работа.

 

ПП. Имаш мито и ДДС ако мине 50 евро декларираната стойност + доставката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да правя но освен амортисьорите ми излезе че трябва да сменям и лагер-главина и преден тампон на двигател. Мисля че ще се наложи да си продам автомобила,просто ми е непосилно с тея скъпи части който нямат алтернатива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съвет колега, от интернет (в частност e-Bay) внимавай много, защото може да пише, че са за еди каква си кола, но дали твоя модел е "точно" този за който са предназначени не се знае, да няма после да се чудиш и маеш каква става :icon_doh: Все пак едни прилични амортисьори вървят около 120 лв и нагоре според марката - даже КОНИ-тата са около 160 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...