Премини към съдържание

Събиране в неделя в София


Препоръчано мнение

4. Двамата колеги, които са между ivaylo iliev и tmintov - единият с бяла тениска и очила, а другият с тъмна маслено зелена блуза

5. И не на последно място - колегата между lubenti и eXistenZ, който очевидно е от по-знатните представители на форума или поне от по-големите фенове, защото си беше много готина бяла тениска на Мицубиши, с червена якичка... абе живо диамантено пионерче!

4.Колегата със зелената блуза и очилата е Реконструктор :)

5.Това е колегата vevas :)

 

PS:Колегата,който беше със сина си,мисля че се казва Хари,или поне такъв спомен имам :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 131
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Неразкрита остава самоличността само на изправени хора от задния ред:

 

 

5. И не на последно място - колегата между lubenti и eXistenZ, който очевидно е от по-знатните представители на форума или поне от по-големите фенове, защото си беше много готина бяла тениска на Мицубиши, с червена якичка... абе живо диамантено пионерче!

 

И те така то :) Да ги идентифицираме и да я преместя снимката в раздел Фотогалерии :)

да аз съм този - казвам се Веско, отдавна съм в клуба и не мислех, че се крия, но явно не съм общувал достатъчно с новите колеги, за което им се извинявам, ще се постарая повече следващия път

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...