Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star спирачен апарат


Препоръчано мнение

Здравейте,

Търся си спирачен апарат за Mitsubishi Space Star 1.3, 2001 година, бензин. Никъде не можах да намеря. Където и да питам все нямат!!! Ужас за втори път ще сменям накладки. Моля за помощ!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся си спирачен апарат за Mitsubishi Space Star 1.3, 2001 година, бензин. Никъде не можах да намеря. Където и да питам все нямат!!! Ужас за втори път ще сменям накладки. Моля за помощ!!

А проблема какъв е ???Задържа ли или ??

Вероятно задържа, щом ще искаш да сменяш спир. апарат, принципно апарата се ремонтира и то много успешно ( поне аз ги правя успешни) така че не бързай с смяната й............НО - възможнно е да имаш проблем не със самия апарат а със спирачните маркучи или ако има АБС то помпата да е проблем, и по точно клапаните които са вътре в помпата.............може да не отчита грешка,но да задържа съответния клапан и следователно да не отпуска наляането в спир. апарати и те да задържат..........

Обясни ккаво е точно поведението на колата и спирачките и ще ти дам насоките...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

спирачния апарат е заден ляв. Доколкото виждам самото бутало не може да се прибира защото маншона е скъсан а никъде не можах да намеря ремонтен комплект за спирачен апарат и за това ще го сменям. Явно като е скъсан маншона там се пълни с боклуци и от там буталото не се прибира. Задържа и самата гума грее като печка. Дано да съм обяснил както трябва!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

спирачния апарат е заден ляв. Доколкото виждам самото бутало не може да се прибира защото маншона е скъсан а никъде не можах да намеря ремонтен комплект за спирачен апарат и за това ще го сменям. Явно като е скъсан маншона там се пълни с боклуци и от там буталото не се прибира. Задържа и самата гума грее като печка. Дано да съм обяснил както трябва!!!

 

Имах същия проблем, пак със заден апарат. Взех оригинален ремонтен комплект за около 40лв и сега е ОК!

По "сергиите" няма да намериш, виж в Ратола.... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем, пак със заден апарат. Взех оригинален ремонтен комплект за около 40лв и сега е ОК!

По "сергиите" няма да намериш, виж в Ратола.... :mitsu-smiley:

дай адрес на ратола пък ако имаш и телефон най-добре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

дай адрес на ратола пък ако имаш и телефон най-добре

 

Даже по-добър вариант. Колегата Мирослав - пиши му лично съобщение и готово :mitsu-smiley: (писал е в темата малко по-нагоре)

Успех! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

спирачния апарат е заден ляв. Доколкото виждам самото бутало не може да се прибира защото маншона е скъсан а никъде не можах да намеря ремонтен комплект за спирачен апарат и за това ще го сменям. Явно като е скъсан маншона там се пълни с боклуци и от там буталото не се прибира. Задържа и самата гума грее като печка. Дано да съм обяснил както трябва!!!

А как го прибирате??? Имай на предвид че тези спир. апарати буталати им се прибират не само с натиск а и с въртене ,аз имам спец. ключ за тази работа ..........но щом прахоуловителя ти е скъсан , то вероятно е клеасал...........има рем. комплекти за този апарат но са по скъпи от на Галантите ( незнайно защо) тъй като системата ти е Лукас.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Двата маншона комплект за буталото ти струват 15лв, маншоните на водачите се продават отделно, цената на брой е 7лв. Проблема е че бутало не се продава, така че ако е повредено тогава ще опреш до апарат (ако не може да се ремонтира). Имай в предвид, че за да прибереш буталото при смяна на спирачки ти е необходим специален инструмент за да го прибереш, макар че и без инструмент става, но е голяма врътня, трябва да натискаш въртиш едновременно буталото и внимавайте с натискането да не направите някоя беля, водачите също не се предлагат като отделен елемент, а цял апарат нов си е доста скъп.

здравей,

би ли ми казал откъде мога да купя тия неща. Кажи адрес и да отивам да ги вземам че не е работа така!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...