Премини към съдържание

Осветление на таблото


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, може ли някой да каже от къде се регулира осветлението на арматурното табло и приборите за парното на Спейс Стар. Благодаря предварително.

Редактирано от Stefan 74
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, ако спуснеш отвес под лявия мигач и надолу, аз имам колеце на таблото, което намалява/увеличава светлината на арматурното табло. При мен много светодиоди на заден план са изгорели и ще се ходи на ел.техник, защото точно сега в тъмната часст на деня се вижда неработещото осветление. Колкото до приборите за парното не зная. Никога не съм ги мислил, т.е. и до сега си светят. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 11/7/2023 at 9:52 PM , svetliof написа:

Здравей колега, ако спуснеш отвес под лявия мигач и надолу, аз имам колеце на таблото, което намалява/увеличава светлината на арматурното табло. При мен много светодиоди на заден план са изгорели и ще се ходи на ел.техник, защото точно сега в тъмната часст на деня се вижда неработещото осветление. Колкото до приборите за парното не зная. Никога не съм ги мислил, т.е. и до сега си светят. Поздрави.

Колега, утрепах се да търся това колелце под лоста за мигачите, ама няма нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж на тази обява от cars.bg първата снимка. Под левия въздухопровод на парното има няколко "бутони". От ляво на дясно е за светлината за мъгла, после колелце за регулиране на фаровете, после майче има празно и накрая е колелцето за намаляване/увеличаване светлината на таблото. Да, и при мен е онова място е празно и там газджията ми сложи квадратната индикация за наличността на газта. Поне при мен, това колелце е там. Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...