Премини към съдържание

Емблемка за дзверо


Stef4o

Препоръчано мнение

Здравейте,

имам следният проблем. Преди известно време някой т***к ми е откраднал емблемата на galant-чето. Тази която е на багажника в средата :mitsu-smiley: .Сега е много грозно понеже е надраскал и боята точно там. Някой може ли да ми каже от къде да си намеря такава емблема?!?Ще съм много благодарен!!! Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам следният проблем. Преди известно време някой т***к ми е откраднал емблемата на galant-чето. Тази която е на багажника в средата :mitsu-smiley: .Сега е много грозно понеже е надраскал и боята точно там. Някой може ли да ми каже от къде да си намеря такава емблема?!?Ще съм много благодарен!!! Благодаря предварително!

 

В ebay има много и най-различни.... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за глупавия въпрос но как точно се захваща въпросната емблема, ако не е имало такава преди

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/L-K-MITSUBI...tem360038505872

 

съжалявам, сега видях че не ги доставят до БГ :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за глупавия въпрос но как точно се захваща въпросната емблема, ако не е имало такава преди

 

Аз мисля с поксипол или с канаколит да я залепя. Но пък от друга страна ако някой тръгне пак да я отлепя ще махне тотално боята. Друг вариант е с ония двойнозалепващите които са като тиксо. Незнам...трябва да го измисля. Vaitan thank you man ще отида до Балкан стар да си взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А знае ли някой колко ще ме изръсят за оригинална емблема. Говоря за червените емблеми за galant '98?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А знае ли някой колко ще ме изръсят за оригинална емблема. Говоря за червените емблеми за galant '98?

 

 

Може би около 70-80 лв... Попитай Мирослав на ЛС ище ти отговори ако има при тях! Този въпрос е коментиран във форума! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...