Премини към съдържание

Въпрос за контролната лампа


volen

Препоръчано мнение

Досега не съм имал дизелова кола но толкова приятно съм изненадан от дизеловия мотор на Митсубиши че просто нямам думи :icon_clap:

Обаче съм забелязал, че на другите дизелови коли има чек лампа на таблото, което показва подгряването на свещите.Тя обикновенно прилича на навито реотанче и свети в жълто.Обаче при мене такава липсва.Дали е изгоряла на таблото крушката или принципно нямам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

неможе да няма такава лампичка !

освен японеца който е слагал таблото да е употребил повечко саке през обедната почивка и да е забравил да сложи крушка :icon_doh:

аз също карам дизел и съм изключително доволен от разхода на гориво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Досега не съм имал дизелова кола но толкова приятно съм изненадан от дизеловия мотор на Митсубиши че просто нямам думи   :icon_clap:   

Обаче съм забелязал, че на другите дизелови коли има чек лампа на таблото, което показва подгряването на свещите.Тя обикновенно прилича на навито реотанче и свети в жълто.Обаче при мене такава липсва.Дали е изгоряла на таблото крушката или принципно нямам?

 

В твоя модел нямаш крушка а реле което ти дава сигнал когато е готова колата за запалване. Паузата е по-дълга обикновенно сутрин при по-студено време. Като е по-топло ти се включва почти веднага( около 1-2 сек).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес гледах за прозорче на таблото ама не виждам да има.Обаче се чува релето и колата си работи перфектно.Супер много си я харесвам.Направо не ми се слиза от нея :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Волене, лампа няма,влизаш и палиш,но ако се заслушаш внимателно ще чуеш ,че свещите включват за по две секунди да подпомогнат смесобразуването.АБЕ тея в MITSUBISHI са велики :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даа и при мен няма лампа за подгряването на свещите,но пък за сметка на това отчетливо се чува изключването на релето-точно както го каза BIG BOSSA .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...