Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Привет на Всички, имам следните питания : предстои ми покупка на модел 2.4 , 170 к.с. 2008 година с ръчна скоростна кутия и се интересувам колко всъщност струва реглаж на клапаните (разбрах че е по сложно от на примерно CRV ) и на какъв интервал се прави? И вторият ми въпрос къде за София е най добре да се газифицира Outlandera? Благодаря предварително 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здравей колега. По първия ти въпрос във форума има доста мнения за майстори и няма да посочвам имена, за да не изглежда предубедено.

По втория ти въпрос смело ще посоча име - Иво Ленков.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

On 6/27/2023 at 3:43 PM, vinsa69 said:

Привет на Всички, имам следните питания : предстои ми покупка на модел 2.4 , 170 к.с. 2008 година с ръчна скоростна кутия и се интересувам колко всъщност струва реглаж на клапаните (разбрах че е по сложно от на примерно CRV ) и на какъв интервал се прави? И вторият ми въпрос къде за София е най добре да се газифицира Outlandera? Благодаря предварително 

Скъпичко ще ти струва реглажа, защото този процес е свързан със смяната на пуловете а не с въртене на винчета....луфтовете се определят чрез пулове ,които имат точно определени размери и когато се определи точния размер ,то те се сменяват....цената на пул е около 30 лв. х16 броя ....отделно работата е доста и сложна ,защото се махат разпр. валове и ангренажната верига....и тук е момента да смените и ангр. верига....а така и така си я разкостил, се сменяват и гумичките на клапаните,особено ако ти харчи масло до около 2 л. на 10 000 км. пробег.....

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...