Премини към съдържание

Сбирката


Stef4o

Препоръчано мнение

Аз също съм за паркинга на зоо-то, няма значение кой. Мога и събота и неделя, като неделя след 19ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Май доста колеги са свободни в неделя след 19 час.Ако искате тогава или е късно, предложения?

 

 

Според мен е добре, за тези които се прибират от път, но тези, които ще дойдат извън пределите на София, те да кажат.

Иначе часът е добре, малко преди залез слънце и после мицу-колона из София! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички са добре дошли :mitsu-smiley:. Ами тогава нека да е 19:00 на паркинга на зоологическата градина, на входа от към кв.Хладилника и ул.Сребърна (не този от към Симеоновско шосе).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе ей, занасям се, няма да ме върнете, я!

Ще дойда! Тъкмо изключително добър повод да се изнижа от къщи, че жената я няма и там е .... ТЪЩАТАААА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е който иска, нека вземе жената но тъщите не! :icon_thumbup:

Аз жената я водя, разбира се, ама тъщата... какво сте ми направили, че да ви запознавам?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги да не отварям нова тема, искам да задам един малко смешен въпрос.

Някой успявал ли е да вкара очила в ''нишата за цайси'' на галантите.

Аз ли нещо не съм на ред, вчера моите ги въртях 1 час и не влизат и не влизат.....тези японци май всичко им е с малки рамери?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги да не отварям нова тема, искам да задам един малко смешен въпрос.

Някой успявал ли е да вкара очила в ''нишата за цайси'' на галантите.

Аз ли нещо не съм на ред, вчера моите ги въртях 1 час и не влизат и не влизат.....тези японци май всичко им е с малки рамери?

Offtopic: Ами мойте постоянно си седят там :icon_hmm: Ти да не пробваш да вкараш някои от тези модели, които са като електроженистки маски там :D

По темата: Значи последно срещата остава за 13.04.2008 (неделя) от 19:00 часа на паркинга пред входа на Зоологическата градина като се идва по ул.Сребърна от бул.Черни връх. :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еххх как за малко щях да изтърва сбирката. Добре, че днес на една автомивка едно момиче от форума ми каза че ще има такава. Последно на паркинга до зоологическата ли? Утре?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еххх как за малко щях да изтърва сбирката. Добре, че днес на една автомивка едно момиче от форума ми каза че ще има такава.

Това момиче си има име..по принцип.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това момиче си има име..попринцип.

 

Извинявай! Не исках да те обидя! Нищо лично просто не помня имена:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава среща стана :icon_thumbup: Доста Galant-и се събрахме,пък и не само Galant-и де :icon_clap: Имаше и представители на две колела,не само на четири :mitsu-smiley: Запознах се с много нови колеги.Страшно приятно ми беше.Снимков материал-след малко.Но най-много ми хареса колоната от НДК посока Орлов мост...В трите ленти само самолети :mitsu-smiley: :icon_clap: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...