Премини към съдържание

Авт.ск.кут.super Select


Препоръчано мнение

Здравейте,отскоро съм собственик(горд)на MITSUBISHI SHOGUN 2.8 GLX.Въпросът ми е,като превключа на предавка различна от Р или N джипа започва да вибрира целия,това проблем ли е ?И изобщо за какво трябва да прегледам основно по него.Благодаря ви предварително.Кутията е Super Select 1996г.август.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,отскоро съм собственик(горд)на MITSUBISHI SHOGUN 2.8 GLX.Въпросът ми е,като превключа на предавка различна от Р или N джипа започва да вибрира целия,това проблем ли е ?И изобщо за какво трябва да прегледам основно по него.Благодаря ви предварително.Кутията е Super Select 1996г.август.

Ами проблем е, като заа начало си смени маслото и филтъра...............ако и тогава не се оправи ,го закачи на МУТ 2 да видим какво ще излезе..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Ами проблем е, като заа начало си смени маслото и филтъра...............ако и тогава не се оправи ,го закачи на МУТ 2 да видим какво ще излезе..........

DJ,по щека показва че е 2 пъти повече отколкото е необходимо,да не би аз да не го меря правилно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От къде си колега? Имам подобно паджеро и ако мога ще ти помогна :mitsu-smiley:

Извинявам се ......сега видях че си от Велико Търново

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ,по щека показва че е 2 пъти повече отколкото е необходимо,да не би аз да не го меря правилно?

Значи, на щеката ще видиш 4 белега,двата белега от долу нагоре са за когато колата е студена "Hold" това са мин. и макс. ,след него има още два белега , съответно когато колата ти е топла " HOT" .......възможно е да има 3 белега, като средния е общ и показва границата на макс. стойност при студен мотор и минималната стойност при горещ мотор.............меренето на нивото на маслото става при запален мотор и вкл. лоста на положение N или P.................

Освен това маслото трябва да знаеш какво е ..............ако не знаеш - смяна с ATF SPII или III .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...