Премини към съдържание

Eclipse Колектори?


Препоръчано мнение

Всмукателните колектори на Еclipse - G1 (92-95 година) метални ли са или пластмасови?

Питам заради монтаж на газова уредба дали да е с аванс процесор или да е фул инжекцион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всмукателните колектори на Еclipse - G1 (92-95 година) метални ли са или пластмасови?

Питам заради монтаж на газова уредба дали да е с аванс процесор или да е фул инжекцион.

Метални са ,но кво от това , този мотор понася газта,но на спортна кола газ да сложиш??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

. А и до бензина ще ме дели само едно копченце.

Абе след време ще те делят доста други работи ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ужас! Мен би ме било срам да спра със спортна кола на колонката за газ :( Не прецаквай еклипсчето, колега...всеки трябва да си знае възможностите в крайна сметка. Също така като гледам как се вдигат цените - няма да ти е голяма разликата с газ. Тя е по-евтина, но колите харчат повече на газ. Самата газ пък претърпява някакви промени в цените и ако продължава тенденцията скоро няма да е особена разликата в цената между това да караш газ или бензин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ужас! Мен би ме било срам да спра със спортна кола на колонката за газ :( Не прецаквай еклипсчето, колега...всеки трябва да си знае възможностите в крайна сметка. Също така като гледам как се вдигат цените - няма да ти е голяма разликата с газ. Тя е по-евтина, но колите харчат повече на газ. Самата газ пък претърпява някакви промени в цените и ако продължава тенденцията скоро няма да е особена разликата в цената между това да караш газ или бензин.

Е мен пък изобщо не ме е срам да спирам до газ колонката с Еклипса, особено след като съм изминал 350км а зареждам за 32лв. Колкото и да се вдигат цените на горивата газста винаги ще е 40% по-евтина от бензина, а метана 40% по-евтин от газста. 4g63 понася отлично газста и аванс процесора е едно добро алтернативно решение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...