Премини към съдържание

Ходовата част


Препоръчано мнение

Здравейте,

някой можели да ми каже кои части от ходовата част на еклипса са сходни с тези някой друг модел ма :mitsu-smiley: най-вече ме интерисува носачите и амортисьорите че направих една беля :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

някой можели да ми каже кои части от ходовата част на еклипса са сходни с тези някой друг модел ма :mitsu-smiley: най-вече ме интерисува носачите и амортисьорите че направих една беля :icon_blush:

Ами зависи за кой Еклипс ..........1Г стават от Галант Е33А, за 2Г стават от Галант Е5хА..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за помоща, става на въпрос за 1G 93 год. но не незнам този модел на галант Е33А кой е и коя година би ли ми помогнал и разяснил като си отида да си копувам носач и амортисьори как да кажа за какъв автомобил ми трябват.

Мерси предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за помоща, става на въпрос за 1G 93 год. но не незнам този модел на галант Е33А кой е и коя година би ли ми помогнал и разяснил като си отида да си копувам носач и амортисьори как да кажа за какъв автомобил ми трябват.

Мерси предварително :)

Галант Е33А е модел от 88 до 92 год, има с 1.8 ,2.0 бензин мотори и дизел 1.8 ( 4G93,4G63, 4D65 )...............но не е гаранция че ще станат.............просто провери преди да плащаш или пък ако изчакаш до понеделник ,тогава ще ти кажа със сигурност ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакам :) дано да стават, а за кормилната щанга дали имам шансове да стават също, че си нямам на идея от къде ще търся че в тукашните морги и магазини няма нищо за еклипса :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Чакам :) дано да стават, а за кормилната щанга дали имам шансове да стават също, че си нямам на идея от къде ще търся че в тукашните морги и магазини няма нищо за еклипса :icon_crying:

 

цялата рейка на еклипса е като на галанта

сменял съм на мой приятел и тази която му сложихме я свалихме от галант

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...