Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Останаха ли Каризми във форума или съм последния мохикан? :)


Препоръчано мнение

Направих я тази тема да видя дали хората още си карат колите ,че вече са на доста години,но се оказаха доста корави машинки :) Като цяло съм харесал Grandis бензин,но ако го взема няма какво да я правя Каризмата.Не ми се продава ,но и не искам да я изоставя и просто чакам да умре ,Нооо...не иска :) Като се има предвид как съм я експлатирал в миналото ще оцелее още дълго време :) Като цяло съм имал проблеми с колата ,но не е по вина на самата кола ,а на явно дефектен ангренажен ремък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 2 месеца ...

От 15 години не съм писал във този форум, имах дизеловата каризма 1.9, рено мотор, 2017 я продадох, онзи ден я видях на Цариградско :D

Редактирано от Pinger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Това малко ми напомня вица за японеца който за малко не получил инфаркт като си видял старата кола която я е продал преди 20години да се движи в горно Камарци (примерно)

Явно са направени както трябва ,защото за кола на 25г. се държи много добре :) Дори ме е страх да взема по-нова да не се разочаровам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...