Премини към съдържание

Lancer Evo в Плевен


bate_pleven

Препоръчано мнение

Колеги,днес съвсем случайно видях едно зверче- Lancer Evo в нашия скромен град.Черно с австрийска регистрация(дано да не греша)разбирасе веднага запознах една визитка с чистачката на мощното возило.

Някой да е чувал за този автомобил ,ще се радвам да се запозная и да приобща още фенове на любимата ни марка :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам каква разходка си е правило там при теб, но принципно е от доста време в БГ! Кара го едно момче, което не е влизало отдавна май във форума! Стига да не бъркам Евотата, ама мисля че е така!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,днес съвсем случайно видях едно зверче- Lancer Evo в нашия скромен град.Черно с австрийска регистрация(дано да не греша)разбирасе веднага запознах една визитка с чистачката на мощното возило.

Някой да е чувал за този автомобил ,ще се радвам да се запозная и да приобща още фенове на любимата ни марка :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Батко, а забеляза ли, че на подложката на задния номер пише с големи огледални букви ''LOZANOV''? А на задното стъкло има голям надпис с адрес в интернет, който е на Владимир Арабаджиев. Иначе и аз не знам кой е собственикът, но това ЕВО 9 е много красиво, а мисля, че е и чисто ново........ :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Батко, а забеляза ли, че на подложката на задния номер пише с големи огледални букви ''LOZANOV''? А на задното стъкло има голям надпис с адрес в интернет, който е на Владимир Арабаджиев. Иначе и аз не знам кой е собственикът, но това ЕВО 9 е много красиво, а мисля, че е и чисто ново........ :mitsu-smiley:

Че има надпис има,но това нищо не ми говори .Идеята ми беше дали човека е сред нас или не?

А дали е ново-АБСУРД беше доста очукано но все пак това е ЕВО :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...